Logo

Nowe mieszkanie, 76,03 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 151 - C41

973 184 zł

12 800 zł /m²

Rata 4 553 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja InPark

Łódź, Bałuty, ul. Emilii Plater / ul. Górnicza

SALON Z ANEKSEM37,51 m²SYPIALNIA12,99 m²SYPIALNIA9,78 m²ŁAZIENKA5,11 m²WC1,55 m²KORYTARZ8,71 m²BALKON12,78 m²
Wymiary mieszkania 76.03 m², 151 - C41
Wirtualna makieta 3D mieszkania 76.03 m², 151 - C41
145_C35149_C39146_C36147_C37148_C38150_C40155_C45151_C41154_C44153_C43152_C42
Plan piętra
InPark - zdjęcie nr 0
InPark - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 76.03 m², 151 - C41
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

76,03 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (12,78 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę