Logo

Nowe mieszkanie, 61,49 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr 108 - B68

756 327 zł

12 300 zł /m²

Rata 3 539 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja InPark

Łódź, Bałuty, ul. Emilii Plater / ul. Górnicza

SALON Z ANEKSEM24,70 m²SYPIALNIA10,68 m²SYPIALNIA9,24 m²ŁAZIENKA4,66 m²WC2,13 m²KORYTARZ9,71 m²BALKON9,78 m²
Wymiary mieszkania 61.49 m², 108 - B68
Wirtualna makieta 3D mieszkania 61.49 m², 108 - B68
100_B60104_B64101_B61102_B62103_B63105_B65110_B70106_B66109_B69108_B68107_B67
Plan piętra
InPark - zdjęcie nr 0
InPark - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 61.49 m², 108 - B68
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,49 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,78 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę