Logo

Nowe mieszkanie, 65,85 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 135 - C25

823 125 zł

12 500 zł /m²

Rata 3 851 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja InPark

Łódź, Bałuty, ul. Emilii Plater / ul. Górnicza

SALON Z ANEKSEM28,11 m²SYPIALNIA10,85 m²SYPIALNIA9,41 m²ŁAZIENKA4,74 m²WC1,93 m²KORYTARZ10,23 m²BALKON19,26 m²
Wymiary mieszkania 65.85 m², 135 - C25
Wirtualna makieta 3D mieszkania 65.85 m², 135 - C25
133_C23137_C27134_C24135_C25136_C26138_C28144_C34139_C29140_C30143_C33142_C32141_C31
Plan piętra
InPark - zdjęcie nr 0
InPark - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 65.85 m², 135 - C25
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,85 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (19,26 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę