Logo

Nowe mieszkanie, 56,60 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 46 - B06

594 300 zł

10 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 781 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja InPark

Łódź, Bałuty, ul. Emilii Plater / ul. Górnicza

SALON Z ANEKSEM23,61 m²SYPIALNIA9,54 m²SYPIALNIA8,42 m²ŁAZIENKA5,10 m²WC1,70 m²KORYTARZ7,74 m²TARAS13,59 m²OGRÓDEK40,32 m²
Wymiary mieszkania 56.6 m², 46 - B06
Wirtualna makieta 3D mieszkania 56.6 m², 46 - B06
50_B1041_B0142_B0243_B0344_B0451_B1145_B0546_B0649_B0948_B0847_B07
Plan piętra
InPark - zdjęcie nr 0
InPark - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 56.6 m², 46 - B06
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,60 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (13,59 m²), ogródek (40,32 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę