Logo

Nowe mieszkanie, 41,59 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 2-1-18

559 910 zł

13 463 zł /m²

Rata 2 620 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Aura II

Łódź, Bałuty, ul. Telefoniczna 15/17

SALON Z ANEKSEM23,80 m²SYPIALNIA10,39 m²ŁAZIENKA4,92 m²KORYTARZ2,46 m²LOGGIA4,27 m²
Wymiary mieszkania 41.59 m², 2-1-18
ATAL Aura II - zdjęcie nr 0
ATAL Aura II - zdjęcie nr 1
ATAL Aura II - zdjęcie nr 2
ATAL Aura II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 41.59 m², 2-1-18
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,59 m²

Piętro:

1 piętro

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,27 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę