Logo

Nowe mieszkanie, 53,84 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr C1/22

832 563 zł

15 464 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 895 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Classic Ursus

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Dyrekcyjna

3 pokoje, mieszkanie 53,84 m², piętro 3, oferta nr C1/22, Classic Ursus, Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Dyrekcyjna
SALON Z ANEKSEM17,48 m²SYPIALNIA9,93 m²SYPIALNIA9,18 m²ŁAZIENKA4,37 m²GARDEROBA2,06 m²KORYTARZ8,74 m²LOGGIA3,11 m²
Wymiary mieszkania 53.84 m², C1/22
Classic Ursus - zdjęcie nr 0
Classic Ursus - zdjęcie nr 1
Classic Ursus - zdjęcie nr 2
Classic Ursus - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 53.84 m², C1/22
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,84 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,11 m²)

Termin oddania:

II etap - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę