Logo

Nowe mieszkanie, 64,23 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr C2/38

978 862 zł

15 240 zł /m²

cena rynkowa
Rata 4 580 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Classic Ursus

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Dyrekcyjna

3 pokoje, mieszkanie 64,23 m², piętro 6, oferta nr C2/38, Classic Ursus, Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Dyrekcyjna
SALON Z ANEKSEM28,15 m²SYPIALNIA9,31 m²SYPIALNIA8,60 m²ŁAZIENKA3,71 m²GARDEROBA1,98 m²KORYTARZ9,87 m²LOGGIA3,24 m²
Wymiary mieszkania 64.23 m², C2/38
Classic Ursus - zdjęcie nr 0
Classic Ursus - zdjęcie nr 1
Classic Ursus - zdjęcie nr 2
Classic Ursus - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 64.23 m², C2/38
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,23 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,24 m²)

Termin oddania:

II etap - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę