Logo

Nowe mieszkanie, 49,11 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr C2/8

725 095 zł

14 765 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 393 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Classic Ursus

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Dyrekcyjna

2 pokoje, mieszkanie 49,11 m², piętro 1, oferta nr C2/8, Classic Ursus, Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Dyrekcyjna
SALON19,41 m²KUCHNIA5,96 m²SYPIALNIA9,41 m²ŁAZIENKA4,36 m²KORYTARZ8,12 m²BALKON3,84 m²
Wymiary mieszkania 49.11 m², C2/8
Classic Ursus - zdjęcie nr 0
Classic Ursus - zdjęcie nr 1
Classic Ursus - zdjęcie nr 2
Classic Ursus - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 49.11 m², C2/8
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,11 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,84 m²)

Termin oddania:

II etap - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę