Logo

Nowe mieszkanie, 52,09 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr C1/226

878 004 zł

16 856 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 108 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Classic Ursus

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Dyrekcyjna

3 pokoje, mieszkanie 52,09 m², piętro 6, oferta nr C1/226, Classic Ursus, Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Dyrekcyjna
SALON Z ANEKSEM18,10 m²SYPIALNIA10,92 m²SYPIALNIA8,84 m²ŁAZIENKA4,60 m²KORYTARZ7,52 m²BALKON3,97 m²
Wymiary mieszkania 52.09 m², C1/226
Classic Ursus - zdjęcie nr 0
Classic Ursus - zdjęcie nr 1
Classic Ursus - zdjęcie nr 2
Classic Ursus - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 52.09 m², C1/226
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,09 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,97 m²)

Termin oddania:

II etap - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę