Logo

Nowe mieszkanie, 60,82 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr C1/88

960 455 zł

15 792 zł /m²

Rata 4 494 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Classic Ursus

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Dyrekcyjna

3 pokoje, mieszkanie 60,82 m², piętro 4, oferta nr C1/88, Classic Ursus, Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Dyrekcyjna
SALON17,95 m²KUCHNIA8,71 m²SYPIALNIA9,42 m²SYPIALNIA8,06 m²ŁAZIENKA4,38 m²KORYTARZ9,45 m²BALKON3,89 m²
Wymiary mieszkania 60.82 m², C1/88
Classic Ursus - zdjęcie nr 0
Classic Ursus - zdjęcie nr 1
Classic Ursus - zdjęcie nr 2
Classic Ursus - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 60.82 m², C1/88
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,82 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,89 m²)

Termin oddania:

II etap - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę