Logo

Nowe mieszkanie, 48,20 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr C1/109

822 883 zł

17 072 zł /m²

Rata 3 850 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Classic Ursus

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Dyrekcyjna

2 pokoje, mieszkanie 48,20 m², piętro 6, oferta nr C1/109, Classic Ursus, Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Dyrekcyjna
SALON16,19 m²KUCHNIA7,95 m²SYPIALNIA10,23 m²ŁAZIENKA4,01 m²KORYTARZ7,68 m²BALKON3,90 m²
Wymiary mieszkania 48.2 m², C1/109
Classic Ursus - zdjęcie nr 0
Classic Ursus - zdjęcie nr 1
Classic Ursus - zdjęcie nr 2
Classic Ursus - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 48.2 m², C1/109
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,20 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,90 m²)

Termin oddania:

II etap - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę