Logo

Nowe mieszkanie, 48,37 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr C1/145

775 974 zł

16 042 zł /m²

Rata 3 631 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Classic Ursus

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Dyrekcyjna

2 pokoje, mieszkanie 48,37 m², piętro 3, oferta nr C1/145, Classic Ursus, Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Dyrekcyjna
SALON16,98 m²KUCHNIA7,69 m²SYPIALNIA9,61 m²ŁAZIENKA4,90 m²GARDEROBA1,08 m²KORYTARZ5,77 m²BALKON3,90 m²
Wymiary mieszkania 48.37 m², C1/145
Classic Ursus - zdjęcie nr 0
Classic Ursus - zdjęcie nr 1
Classic Ursus - zdjęcie nr 2
Classic Ursus - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 48.37 m², C1/145
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,37 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,90 m²)

Termin oddania:

II etap - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę