Logo

Nowe mieszkanie, 59,13 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr C1/225

968 894 zł

16 386 zł /m²

Rata 4 533 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Classic Ursus

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Dyrekcyjna

3 pokoje, mieszkanie 59,13 m², piętro 6, oferta nr C1/225, Classic Ursus, Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Dyrekcyjna
SALON17,92 m²KUCHNIA8,03 m²SYPIALNIA9,40 m²SYPIALNIA7,44 m²ŁAZIENKA4,56 m²KORYTARZ9,02 m²BALKON3,97 m²
Wymiary mieszkania 59.13 m², C1/225
Classic Ursus - zdjęcie nr 0
Classic Ursus - zdjęcie nr 1
Classic Ursus - zdjęcie nr 2
Classic Ursus - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 59.13 m², C1/225
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,13 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,97 m²)

Termin oddania:

II etap - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę