Logo

Nowe mieszkanie, 41,98 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr E/53

669 581 zł

15 950 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 133 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, ul. Kusocińskiego

SALON Z ANEKSEM21,65 m²SYPIALNIA11,93 m²ŁAZIENKA4,17 m²KORYTARZ4,46 m²BALKON5,18 m²
Wymiary mieszkania 41.98 m², E/53
Kusocińskiego budynek B - zdjęcie nr 0
Kusocińskiego budynek B - zdjęcie nr 1
Kusocińskiego budynek B - zdjęcie nr 2
Kusocińskiego budynek B - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 41.98 m², E/53
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,98 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,18 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę