Logo

Nowe mieszkanie, 71,35 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr E/74

1 006 749 zł

14 110 zł /m²

Rata 4 710 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, ul. Kusocińskiego

SALON Z ANEKSEM28,63 m²SYPIALNIA13,17 m²POKÓJ11,62 m²ŁAZIENKA5,35 m²WC1,95 m²KORYTARZ10,77 m²BALKON8,22 m²
Wymiary mieszkania 71.35 m², E/74
Kusocińskiego budynek B - zdjęcie nr 0
Kusocińskiego budynek B - zdjęcie nr 1
Kusocińskiego budynek B - zdjęcie nr 2
Kusocińskiego budynek B - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 71.35 m², E/74
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

71,35 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,22 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę