Logo

Nowe mieszkanie, 60,30 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr 47

536 670 zł

8 900 zł /m²

Rata 2 511 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Quatro

Olsztyn, Zatorze, ul. Poprzeczna

3 pokoje, mieszkanie 60,30 m², piętro 6, oferta nr 47, Quatro, Olsztyn, Zatorze, ul. Poprzeczna
SALON Z ANEKSEM24,57 m²SYPIALNIA11,56 m²SYPIALNIA9,09 m²ŁAZIENKA4,15 m²WC1,83 m²KORYTARZ9,10 m²LOGGIA17,80 m²LOGGIA2,02 m²
Wymiary mieszkania 60.3 m², 47
Wirtualna makieta 3D inwestycji Quatro
136135107106105777675474645191817137
Plan piętra
Quatro - zdjęcie nr 0
Quatro - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 60.3 m², 47
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,30 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (17,80 m²), loggia (2,02 m²)

Termin oddania:

Etap IV - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę