Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Olsztyn Zatorze

Znaleziono 59 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 40,30 m², Olsztyn, Zatorze, Rataja, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 40,30 m² z balkonem, Rataja, Zatorze

    Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o dużym potencjale. Lokalizacja nieruchomości to Olsztyn, dzielnica Zatorze, ulica Rataja - jednym zdaniem to świetne miejsce dla osób szukających dla siebie przestrzeni do życia i pracy. Mieszkanie wymaga remontu a układ nieruchomości daje wiele możliwości aranżacyj...

    więcej »

    Metrohouse

    405 000 zł

    Olsztyn, Zatorze, Rataja

    2 pok.

    40,30 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 36,28 m², Olsztyn, Zatorze, Sybiraków, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 36,28 m² z balkonem, Sybiraków, Zatorze

    Zacznij nowy rozdział! Mieszkanie przy Al. Sybiraków w Olsztynie! Marzysz o własnym kącie, który zaaranżujesz od A do Z? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuje słoneczne mieszkanie o powierzchni 36,28 m² zlokalizowane na 3 piętrze trzypiętrowego bloku przy Al. Sybiraków w Olsztynie. To idealna propoz...

    więcej »

    Metrohouse

    310 000 zł

    Olsztyn, Zatorze, Sybiraków

    2 pok.

    36,28 m²

  • Quatro, nowe mieszkania, EKOBUD, ul. Poprzeczna, Zatorze, Olsztyn
    3D
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Quatro
    • W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej - 150 m
    • Park w pobliżu osiedla - 500 m
    • Winda w budynku
    • Plac zabaw na osiedlu
    • Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    EKOBUD

    od 8 100 zł /m²

    Olsztyn, Zatorze, ul. Poprzeczna

    2 - 4 pok.

    49,80 – 70,51 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 38,00 m², Olsztyn, Zatorze, Jagielońska 12, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 38,00 m² z balkonem, Jagielońska 12, Zatorze

    Biuro CREDO NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż: 2‑pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 Idealne na start lub pod inwestycję! Lokalizacja: Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 Powierzchnia: 38 m² Piętro: 3 (budynek z windą) Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje funkcjonalna ku...

    więcej »

    Plures

    380 000 zł

    Olsztyn, Zatorze, Jagielońska 12

    2 pok.

    38,00 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 62,00 m², Olsztyn, Zatorze, Aleja Wojska Polskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 62,00 m² z balkonem, Aleja Wojska Polskiego, Zatorze

    Na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m². W bezpośrednim sąsiedztwie bloku znajduje się wszystko, co niezbędne do wygodnego życia, m.in. liczne sklepy spożywcze takie jak, Biedronka, Żabka oraz apteki, przystanki autobusowe i taxi. Lokal położony przy Al. Wojska Polskiego 11...

    więcej »

    Metrohouse

    520 000 zł

    Olsztyn, Zatorze, Aleja Wojska Polskiego

    3 pok.

    62,00 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 77,51 m², Olsztyn, Zatorze, Okrzei, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 77,51 m², Okrzei, Zatorze

    Na sprzedaż bardzo przestronne i rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,51 m², zlokalizowane przy ul. Stefana Okrzei 28 w Olsztynie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia się (całe widoczne na zdjęciach wyposażenie może pozostać w cenie). Lokal nadaje się do zamiesz...

    więcej »

    Metrohouse

    720 000 zł

    Olsztyn, Zatorze, Okrzei

    3 pok.

    77,51 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
    Reklama

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego na Zatorzu >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    9 077 zł/m²

    0.3%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż na Zatorzu - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 54 ofert, rynek wtórny - 5 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż na Zatorzu: 9 077 zł/m², w tym:
    • 2-pokojowe: 9 222 zł/m²
    • 3-pokojowe: 9 007 zł/m²
    • 4-pokojowe: 9 033 zł/m²
    • z balkonem: 9 245 zł/m²
    • z tarasem: 9 070 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 36 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 78 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 6,8%

Wskaźniki rynku mieszkań na Zatorzu

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 0,10%
  • Ceny mieszkań na sprzedaż na Zatorzu są o 47,89% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż na Zatorzu wynosi 522 020 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 2 442 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż na Zatorzu

Na Zatorzu w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 59 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości na Zatorzu oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 36 do 78 m² od 2 do 4 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 2 pokoje (18 ofert)
  • mieszkania 3 pokoje (38 ofert)
  • mieszkania 4 pokoje (3 oferty)
  • mieszkania gotowe do odbioru (54 oferty)
  • mieszkania z tarasem (58 ofert)
  • mieszkania z balkonem (4 oferty)

Olsztyn Zatorze - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie 2-pokojowe na Zatorzu?

Średnia cena mieszkania 2-pokojowego na Zatorzu wynosi obecnie 460 438 zł.

Ile kosztuje mieszkanie dla rodziny na Zatorzu?

Średnia cena mieszkania 3-pokojowego na Zatorzu wynosi obecnie 542 118 zł.

Średnia cena mieszkania 4-pokojowego na Zatorzu wynosi obecnie 636 940 zł.