Logo

Nowe mieszkanie, 53,80 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 88

468 060 zł

8 700 zł /m²

Rata 2 190 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Quatro

Olsztyn, Zatorze, ul. Poprzeczna

2 pokoje, mieszkanie 53,80 m², parter, oferta nr 88, Quatro, Olsztyn, Zatorze, ul. Poprzeczna
SALON20,80 m²KUCHNIA9,29 m²SYPIALNIA12,01 m²ŁAZIENKA4,57 m²KORYTARZ7,13 m²LOGGIA11,02 m²
Wymiary mieszkania 53.8 m², 88
Wirtualna makieta 3D inwestycji Quatro
118117898887595857302921119
Plan piętra
Quatro - zdjęcie nr 0
Quatro - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 53.8 m², 88
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

53,80 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (11,02 m²)

Termin oddania:

Etap IV - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę