Logo

Nowe mieszkanie, 34,27 m², 2 pokoje, parter, oferta nr D.1.5

359 128 zł

10 479 zł /m²

Rata 1 680 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Silva Straszyn

Straszyn, ul. Boczna/Starogardzka

2 pokoje, mieszkanie 34,27 m², parter, oferta nr D.1.5, Silva Straszyn, Straszyn, ul. Boczna/Starogardzka
SALON Z ANEKSEM16,98 m²SYPIALNIA8,77 m²ŁAZIENKA3,69 m²KORYTARZ3,93 m²OGRÓDEK38,12 m²
Wymiary mieszkania 34.27 m², D.1.5
Wirtualna makieta 3D mieszkania 34.27 m², D.1.5
D.1.5
Plan piętra
Silva Straszyn - zdjęcie nr 0
Silva Straszyn - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 34.27 m², D.1.5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,27 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,78 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (38,12 m²)

Termin oddania:

Budynek C,D - 30.10.2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę