Logo

Nowe mieszkanie, 38,55 m², 2 pokoje, parter, oferta nr D.1.10

403 796 zł

10 475 zł /m²

Rata 1 889 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Silva Straszyn

Straszyn, ul. Boczna/Starogardzka

2 pokoje, mieszkanie 38,55 m², parter, oferta nr D.1.10, Silva Straszyn, Straszyn, ul. Boczna/Starogardzka
SALON Z ANEKSEM19,32 m²SYPIALNIA9,97 m²ŁAZIENKA4,22 m²KORYTARZ4,14 m²OGRÓDEK22,46 m²
Wymiary mieszkania 38.55 m², D.1.10
Wirtualna makieta 3D mieszkania 38.55 m², D.1.10
D.1.10
Plan piętra
Silva Straszyn - zdjęcie nr 0
Silva Straszyn - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 38.55 m², D.1.10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,55 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,78 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (22,46 m²)

Termin oddania:

Budynek C,D - 30.10.2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę