Logo

Nowe mieszkanie, 46,26 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr D.3.9

491 481 zł

10 624 zł /m²

Rata 2 300 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Silva Straszyn

Straszyn, ul. Boczna/Starogardzka

3 pokoje, mieszkanie 46,26 m², piętro 2, oferta nr D.3.9, Silva Straszyn, Straszyn, ul. Boczna/Starogardzka
SALON Z ANEKSEM17,16 m²SYPIALNIA9,09 m²SYPIALNIA8,61 m²ŁAZIENKA3,69 m²KORYTARZ6,54 m²BALKON6,56 m²
Wymiary mieszkania 46.26 m², D.3.9
Wirtualna makieta 3D mieszkania 46.26 m², D.3.9
D.3.9
Plan piętra
Silva Straszyn - zdjęcie nr 0
Silva Straszyn - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 46.26 m², D.3.9
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

46,26 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,78 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,56 m²)

Termin oddania:

Budynek C,D - 30.10.2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę