Logo

Nowe mieszkanie, 64,56 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr C.3.2

634 482 zł

9 828 zł /m²

Rata 2 969 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Silva Straszyn

Straszyn, ul. Boczna/Starogardzka

3 pokoje, mieszkanie 64,56 m², piętro 2, oferta nr C.3.2, Silva Straszyn, Straszyn, ul. Boczna/Starogardzka
SALON Z ANEKSEM25,10 m²SYPIALNIA12,60 m²SYPIALNIA10,38 m²ŁAZIENKA4,14 m²WC1,78 m²KORYTARZ8,82 m²BALKON6,56 m²
Wymiary mieszkania 64.56 m², C.3.2
Wirtualna makieta 3D mieszkania 64.56 m², C.3.2
C.3.2
Plan piętra
Silva Straszyn - zdjęcie nr 0
Silva Straszyn - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 64.56 m², C.3.2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,56 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,78 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,56 m²)

Termin oddania:

Budynek C,D - 30.10.2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę