Logo

Nowe mieszkanie, 59,26 m², 3 pokoje, parter, oferta nr D.1.3

601 792 zł

10 155 zł /m²

Rata 2 816 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Silva Straszyn

Straszyn, ul. Boczna/Starogardzka

3 pokoje, mieszkanie 59,26 m², parter, oferta nr D.1.3, Silva Straszyn, Straszyn, ul. Boczna/Starogardzka
SALON Z ANEKSEM24,05 m²SYPIALNIA12,62 m²SYPIALNIA11,94 m²ŁAZIENKA4,47 m²KORYTARZ4,98 m²OGRÓDEK115,58 m²
Wymiary mieszkania 59.26 m², D.1.3
Wirtualna makieta 3D mieszkania 59.26 m², D.1.3
D.1.3
Plan piętra
Silva Straszyn - zdjęcie nr 0
Silva Straszyn - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 59.26 m², D.1.3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,26 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,78 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (115,58 m²)

Termin oddania:

Budynek C,D - 30.10.2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę