Logo

Nowe mieszkanie, 64,96 m², 2 pokoje, 28 piętro, oferta nr M.397

1 052 352 zł

16 200 zł /m²

Rata 4 924 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Katowice, Śródmieście, ul. Opolska 27

2 pokoje, mieszkanie 64,96 m², piętro 28, oferta nr M.397, O27 Apartamenty Opolska, Katowice, Śródmieście, ul. Opolska 27
SALON Z ANEKSEM22,27 m²SALON Z ANEKSEM19,49 m²ŁAZIENKA3,96 m²ŁAZIENKA3,66 m²KORYTARZ5,68 m²KORYTARZ5,07 m²KORYTARZ4,83 m²
Wymiary mieszkania 64.96 m², M.397
Wirtualna makieta 3D mieszkania 64.96 m², M.397
M.397
Plan piętra
O27 Apartamenty Opolska - zdjęcie nr 0
O27 Apartamenty Opolska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 64.96 m², M.397
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

64,96 m²

Piętro:

28 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,75 m

Termin oddania:

II kwartał 2028

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę