Logo

Nowe mieszkanie, 46,71 m², 2 pokoje, 21 piętro, oferta nr M.275

705 321 zł

15 100 zł /m²

Rata 3 300 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Katowice, Śródmieście, ul. Opolska 27

2 pokoje, mieszkanie 46,71 m², piętro 21, oferta nr M.275, O27 Apartamenty Opolska, Katowice, Śródmieście, ul. Opolska 27
SALON Z ANEKSEM23,82 m²SYPIALNIA14,33 m²ŁAZIENKA4,71 m²KORYTARZ3,97 m²
Wymiary mieszkania 46.71 m², M.275
Wirtualna makieta 3D mieszkania 46.71 m², M.275
M.275
Plan piętra
O27 Apartamenty Opolska - zdjęcie nr 0
O27 Apartamenty Opolska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 46.71 m², M.275
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,71 m²

Piętro:

21 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,75 m

Termin oddania:

II kwartał 2028

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę