Logo

Nowe mieszkanie, 51,84 m², 2 pokoje, 8 piętro, oferta nr M.43

635 040 zł

12 250 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 971 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Katowice, Śródmieście, ul. Opolska 27

2 pokoje, mieszkanie 51,84 m², piętro 8, oferta nr M.43, O27 Apartamenty Opolska, Katowice, Śródmieście, ul. Opolska 27
SALON Z ANEKSEM30,25 m²SYPIALNIA12,77 m²ŁAZIENKA3,95 m²KORYTARZ5,03 m²LOGGIA4,89 m²
Wymiary mieszkania 51.84 m², M.43
Wirtualna makieta 3D mieszkania 51.84 m², M.43
M.43
Plan piętra
O27 Apartamenty Opolska - zdjęcie nr 0
O27 Apartamenty Opolska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 51.84 m², M.43
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,84 m²

Piętro:

8 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,75 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,89 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę