Logo

Nowe mieszkanie, 50,79 m², 2 pokoje, 21 piętro, oferta nr M.274

756 771 zł

14 900 zł /m²

Rata 3 541 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Katowice, Śródmieście, ul. Opolska 27

2 pokoje, mieszkanie 50,79 m², piętro 21, oferta nr M.274, O27 Apartamenty Opolska, Katowice, Śródmieście, ul. Opolska 27
SALON Z ANEKSEM24,81 m²SYPIALNIA15,24 m²ŁAZIENKA4,95 m²PRZEDSIONEK5,79 m²
Wymiary mieszkania 50.79 m², M.274
Wirtualna makieta 3D mieszkania 50.79 m², M.274
M.274
Plan piętra
O27 Apartamenty Opolska - zdjęcie nr 0
O27 Apartamenty Opolska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 50.79 m², M.274
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,79 m²

Piętro:

21 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,75 m

Termin oddania:

II kwartał 2028

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę