Logo

Nowe mieszkanie, 43,32 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr G-74

472 188 zł

10 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 209 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Królewicza Park

Szczecin, Północ, Niebuszewo-Bolinko, ul. Królewicza Kazimierza

SALON Z ANEKSEM23,17 m²SYPIALNIA13,22 m²ŁAZIENKA4,23 m²KORYTARZ2,70 m²BALKON4,50 m²
Wymiary mieszkania 43.32 m², G-74
Wirtualna makieta 3D mieszkania 43.32 m², G-74
G-76G-68G-66G-67G-69G-70G-71G-72G-73G-74G-75F-73F-72F-67F-68F-69F-70F-71
Plan piętra
Królewicza Park - zdjęcie nr 0
Królewicza Park - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 43.32 m², G-74
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,32 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,50 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę