Logo

Nowe mieszkanie, 43,90 m², 2 pokoje, parter, oferta nr G-03

496 070 zł

11 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 321 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Królewicza Park

Szczecin, Północ, Niebuszewo-Bolinko, ul. Królewicza Kazimierza

SALON Z ANEKSEM20,94 m²SYPIALNIA11,06 m²ŁAZIENKA3,56 m²KORYTARZ8,34 m²OGRÓDEK39,00 m²
Wymiary mieszkania 43.9 m², G-03
Wirtualna makieta 3D mieszkania 43.9 m², G-03
G-03G-01G-02G-04G-05G-06G-07G-08G-09G-10E-06E-07E-01F-09F-10F-11F-01F-02F-03F-04F-05F-06F-07F-08E-02E-03E-04E-05
Plan piętra
Królewicza Park - zdjęcie nr 0
Królewicza Park - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 43.9 m², G-03
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,90 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (39,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę