Logo

Królewicza ParkHorizon V Development - mieszkania na sprzedaż

385 764 – 1 552 772 zł

10 200 – 16 900 zł /m²

Szczecin, Północ, Niebuszewo-Bolinko, ul. Królewicza Kazimierza

Wirtualna makieta 3D inwestycji Królewicza Park
Plan pięter inwestycji Królewicza Park
Plan pięter
Królewicza Park - zdjęcie nr 1
Królewicza Park - zdjęcie nr 2
Królewicza Park - zdjęcie nr 3
15
Lokalizacja inwestycji Królewicza Park
Mapa
Galeria
Piętra
Mapa

Liczba pokoi:

2 - 4 pok.

Powierzchnia:

31,62 – 91,88 m²

Dostępne piętra:

parter - 11 piętro

Wys. mieszkania:

2,56 - 3,20 m

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Poznaj układ i wymiary lokalu
Poznaj układ i wymiary lokalu w kilka sekund!

Dzięki naszym funkcjonalnościom:

  • checkzmierzysz odległości między ścianami
  • checksprawdzisz ustawienie i wymiary mebli
  • checkocenisz proporcje i układ pomieszczeń
  • checkoszczędzisz czas oglądając tylko pasujące Ci lokale
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę