3 pokojowe mieszkanie Wesoła przy ul. Szlachecka
BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku
Rok budowy: 2018
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 74 m2 składa się z: dużego salonu z aneksem kuchennym, jadalni, dwóch pokojów oraz garderoby.
Dodatkowo wygospodarowana jest spiżarnia przy kuchni (2m2), schody i przestrzeń przedsionkowa. Możliwe powiększenie mieszkania o antresolę nad schodami.
Mieszkanie to piętro na poddaszu z regulatorem temperatury i klimatyzacją, wykończone w wysokim standardzie, nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego. Ucieszy oko każdego wielbiciela drewnianych podłóg i przestrzeni.
Powierzchnia dodatkowa:
- balkon
- komórka lokatorska 7,79 m2.
Mieszkanie bezczynszowe. Podstawowe opłaty za media uzależnione od pory roku (prąd, gaz, woda, ścieki i wywóz śmieci): średnio 500zł na miesiąc.
Mieszkanie własnościowe
Ekspozycja okien - wschód/zachód.
Dodatkowo do mieszkania przynależy:
- garaż z 2 miejscami parkingowymi
OKOLICA
Okolica sprzyja wyciszeniu i odpoczynkowi. Wokół przeważa niska zabudowa i dużo zieleni. W 5 min można dojść do Mazowieckiego Parku Krajobrazowego a także dojechać do węzła Zakręt, który łączy obecnie południowe dzielnice Warszawy.
Zapraszam na prezentację nieruchomości
W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730 173 007, 530 835 079
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Podana ulica nieruchomości przy ogłoszeniu ma na celu wskazania przybliżonej lokalizacji z dużą dokładnością.
Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.
Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)