zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Magazyny i hale do wynajęcia Gdańsk

Znaleziono 85 ofert
Wyszukuję...
Magazyn 2 100,00 m², Gdańsk, Staropolska, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
44 415 zł
Magazyn 368,00 m², Gdańsk, Matarnia, Radarowa, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
14 720 zł

Magazyny na wynajem w Gdańsku

Firmy oferują w Gdańsku magazyny na wynajem oraz na sprzedaż. Takie ogłoszenia zamieszczają również osoby prywatne od których możemy wynająć bezpośrednio mniejsze magazyny lub hale. Poszukując ich w aglomeracji gdańskiej oraz okolicach nie ma większego problemu z podażą powierzchni. Ma to związek z położeniem miasta nad Morze Bałtyckim, czyli przy morskich szlakach komunikacyjnych oraz rozwiniętym transporcie drogowym. 

W tak rozwiniętych gospodarczo miastach, jak Gdańsk jest duże zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe. Ma to związek z bliskością dróg krajowych i międzynarodowych, ale przede wszystkim Portu Morskiego. Również Magazyny na sprzedaż w Gdańsku cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ wielu przedsiębiorców ceni sobie nadmorskie położenie miasta oraz ułatwienie transportu krajowego jak i zagranicznego.

Bez trudu znajdziemy ogłoszenia najmu wielkopowierzchniwych obiektów, które stanowią centra logistyczne. Tego typu oferty znajdziemy w dzielnicach portowych jak Nowy Port, Przeróbka, oraz Stogi. Powierzchnie w centra logistyczne są oferowane również w dzielnicach w pobliżu gdańskiego lotniska, magazyny na Kokoszkach, Matarni oraz Jasieniu.
Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 27 948 osób
UP