zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Magazyny i hale do wynajęcia Gdańsk

Znaleziono 91 ofert
Wyszukuję...
Magazyn 5 300,00 m², Gdańsk, Ul. Michałki, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
~83 135 zł
Magazyn 4 126,00 m², Gdańsk, Ul. Elbląska, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
~64 720 zł
Magazyn 3 240,00 m², Gdańsk, Ul. Michałki, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
~50 822 zł
Magazyn 3 500,00 m², Gdańsk, Ul. Jabłoniowa, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
~54 901 zł

Magazyny na wynajem w Gdańsku

Firmy oferują w Gdańsku magazyny na wynajem oraz na sprzedaż. Takie ogłoszenia zamieszczają również osoby prywatne od których możemy wynająć bezpośrednio mniejsze magazyny lub hale. Poszukując ich w aglomeracji gdańskiej oraz okolicach nie ma większego problemu z podażą powierzchni. Ma to związek z położeniem miasta nad Morze Bałtyckim, czyli przy morskich szlakach komunikacyjnych oraz rozwiniętym transporcie drogowym. 

W tak rozwiniętych gospodarczo miastach, jak Gdańsk jest duże zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe. Ma to związek z bliskością dróg krajowych i międzynarodowych, ale przede wszystkim Portu Morskiego. Również Magazyny na sprzedaż w Gdańsku cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ wielu przedsiębiorców ceni sobie nadmorskie położenie miasta oraz ułatwienie transportu krajowego jak i zagranicznego.

Bez trudu znajdziemy ogłoszenia najmu wielkopowierzchniwych obiektów, które stanowią centra logistyczne. Tego typu oferty znajdziemy w dzielnicach portowych jak Nowy Port, Przeróbka, oraz Stogi. Powierzchnie w centra logistyczne są oferowane również w dzielnicach w pobliżu gdańskiego lotniska, magazyny na Kokoszkach, Matarni oraz Jasieniu.
Promocje
i Premiery Mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 27 266 osób
UP