zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Poziom dodatkowy:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Mapa
Lista
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
Zobacz także
● mieszkania na sprzedaż 1 pokojowe toruń ● mieszkania na sprzedaż 2 pokojowe toruń ● mieszkania na sprzedaż 3 pokojowe toruń ● mieszkania na sprzedaż 4 pokojowe toruń ● tanie mieszkania na sprzedaz toruń ● mieszkania na sprzedaż z windą toruń ● mieszkania na sprzedaż z tarasem toruń ● mieszkania na sprzedaż dwupoziomowe toruń ● mieszkania na sprzedaż z oddzielną kuchnią toruń ● mieszkania na sprzedaż od 350000 zł do 400000 zł toruń ● mieszkania na sprzedaż od 450000 zł do 500000 zł toruń ● mieszkania na sprzedaż od 500000 zł do 550000 zł toruń ● mieszkania na sprzedaż od 550000 zł do 600000 zł toruń ● mieszkania na sprzedaż od 600000 zł do 700000 zł toruń ● mieszkania na sprzedaż do 25 m² toruń ● mieszkania na sprzedaż od 30 m² do 40 m² toruń ● mieszkania na sprzedaż od 45 m² do 50 m² toruń ● mieszkania na sprzedaż od 55 m² do 60 m² toruń ● mieszkania na sprzedaż od 80 m² do 100 m² toruń ● mieszkania na sprzedaż bielany ● mieszkania na sprzedaż koniuchy ● mieszkania na sprzedaż chełmińskie przedmieście ● mieszkania na sprzedaż rubinkowo ● mieszkania na sprzedaż wrzosy ● mieszkania na sprzedaż stare miasto ● mieszkania na sprzedaż stawki ● mieszkania na sprzedaż bema toruń ● mieszkania na sprzedaż szosa lubicka toruń ● mieszkania na sprzedaż sczanieckiego toruń ● mieszkania na sprzedaż szosa chełmińska toruń ● mieszkania na sprzedaż czarnieckiego toruń ● mieszkania na sprzedaż jana toruń ● mieszkania na sprzedaż podgórna toruń ● mieszkania na sprzedaż strzałowa toruń ● mieszkania na sprzedaż boboli toruń ● mieszkania na sprzedaż lelewela toruń ● mieszkania na sprzedaż wielkie garbary toruń ● mieszkania na sprzedaż mohna toruń ● mieszkania na sprzedaż małachowskiego toruń ● mieszkania na sprzedaż bartkiewiczówny toruń
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

EKSPERCI W TORUNIU

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Zapytaj lokalnego pośrednika!
Małgorzata Stefańska - freedom nieruchomości

Małgorzata Stefańska

freedom nieruchomości
pokaż numer
Joanna Bucewicz - Biuro Pośrednictwa LCM Nieruchomości

Joanna Bucewicz

Biuro Pośrednictwa LCM Nieruchomości
pokaż numer
Szatkowska Danuta - Centrum Nieruchomości Danuta Szatkowska

Szatkowska Danuta

Centrum Nieruchomości Danuta Szatkowska
pokaż numer

Mieszkania Toruń Sprzedaż

Toruń położony jest w województwie kujawsko-pomorskim nad Wisłą i Drwęcą. Jest jednym z najstarszych miast Polski i ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i naukowym regionu. Miasto spośród innych wyróżnia bogata strefa zieleni, stanowiąca ok. 30% powierzchni. Na jego terenie znajduje się kilkanaście parków miejskich, a poza granicami ciągną się rozległe rezerwaty leśne.

Toruń jest miastem turystycznym słynącym z toruńskich pierników, planetarium i obserwatorium astronomicznego oraz wielu zabytków w tym Starego i Nowego Miasta, które zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Rynek Staromiejski z wyróżniającym go Ratuszem i pomnikiem Mikołaja Kopernika przyciąga mieszkańców, studentów i turystów przez cały rok. Wokół toczy się życie kulturalne i rozrywkowe miasta, które jest jego ważnym elementem. W Toruniu mieści się wiele teatrów, kin i muzeów, organizowane są również imprezy cykliczne o znaczeniu krajowym i międzynarodowym w tym festiwale muzyczne, teatralne oraz spotkania naukowe.

W Toruniu wyróżnia się 24 dzielnice administracyjne. Zabudowę centrum miasta stanowią zabytkowe kamienice, a pozostały obszar nowsze budynki jedno- i wielorodzinne. Mieszkania na sprzedaż oferowane są zarówno na osiedlach, których zabudowa pochodzi sprzed blisko 100 lat jak i tych z drugiej połowy XX wieku. Najwięcej ofert można znaleźć w dzielnicach położonych na prawym brzegu Wisły m.in. Bydgoskie Przedmieście, Chełmińskie Przedmieście, Mokre, Jakubskie Przedmieście i Na Skarpie.
Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 22 146 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.