zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Matexi Polska sp. z o.o.

Belgijski deweloper Matexi buduje osiedla domów wielorodzinnych na terenie Polski i Belgii. Matexi Polska ma w ofercie mieszkania na sprzedaż w Warszawie.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Kraków, Warszawa
Kontakt

Opis firmy - Matexi Polska

Grupa Matexi jest obecna w Polsce od listopada 2010 roku. Polski oddział firmy to dynamiczny zespól ekspertów dysponujący długoletnim doświadczeniem na lokalnym rynku.

Połączenie wnikliwej analizy, doskonałego przygotowania projektów i bogatego doświadczenia specjalistów Matexi sprawia, że idealnie dopasowujemy nasze budynki do otoczenia i potrzeb polskich klientów. Naszą siłą jest połączenie doświadczenia i stabilnego zaplecza wiodącej europejskiej grupy deweloperskiej z wiedzą i znajomością lokalnego rynku grupy ekspertów tworzących Matexi Polska.

Strategia Matexi zakłada długofalowe zaangażowanie na polskim rynku, w jego ramach firma planuje zrównoważony rozwój oferty oraz dywersyfikację dostępnych lokalizacji realizowaną zgodnie z dewizą „Witamy w okolicy”. Aktualne portfolio przygotowywanych inwestycji obejmuje przeszło 2 000 mieszkań na terenie Warszawy.

Matexi Polska jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD).

Matexi Polska - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

6 ofert

Filtruj
Wybrane filtry:
Kameralny Prokocim, nowe mieszkania, Matexi Polska sp. z o.o., ul. Facimiech, Prokocim, Kraków Oferta szczegóły link
3D
od 433 000 zł

Zrealizowane projekty mieszkaniowe