zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Petro Development sp. z o.o.

Firma Petro Development prowadzi działalność deweloperską na terenie Warszawy realizując projekty kameralnych, wielorodzinnych inwestycji mieszkaniowych.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Warszawa

Opis firmy - Petro Development

PETRO Development Sp. z o.o. - firma deweloperska realizująca w dzielnicy Warszawa Ursus apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie za atrakcyjną cenę!

Jesteśmy spółką stabilną i transparentną. Nasze wyniki finansowe są regularnie publikowane w Monitorze Sądowym i Gospodarczym. Działamy na wielu płaszczyznach związanych z rynkiem nieruchomości, zapewniając pełną obsługę procesu deweloperskiego. Doświadczenie zespołu, rzetelność i know-how firmy czynią PETRO Development kompetentnym i solidnym partnerem, a uznanie klientów najlepiej stanowi o jakości naszej pracy.

Wieloletnia i nieskazitelna historia zrealizowanych inwestycji daje gwarancję terminowości, wysokiej jakości wykończenia oraz bezpieczeństwa zakupu mieszkań. Ocena jaką wystawiają nam nasi klienci oraz ich zaufanie są dla nas najważniejsze.

Firma PETRO powstała w 2001 roku. Na początku działalność koncentrowała się na obsłudze i realizacji komercyjnych projektów inwestycyjnych z przeznaczeniem na działalność supermarketów, hipermarketów oraz centrów handlowo-usługowych. Obecnie zakres działalności obejmuje całość procesu deweloperskiego, począwszy od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych pozwoleń na budowę, uzyskanie finansowania, wybór generalnego wykonawcy inwestycji i nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych obiektów najemcom.

Firma zrealizowała dotychczas 23 projekty inwestycyjne we współpracy z wiodącymi markami takimi jak Jeronimo Martins Dystrybucja „Biedronka", Alma Market, Bomi, Tesco, Lidl, Ahold Polska, Carrefour. |

W 2009 roku powstała spółka PETRO Development Sp. z o.o., której celem jest prowadzenie działalności developerskiej na rynku mieszkaniowych.

Petro Development - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości