zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Poziom dodatkowy:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Mapa
Lista
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
OFERTY TOP
WSZYSTKIE OFERTY
1
Zobacz także
● mieszkania na sprzedaż 1 pokojowe wrocław ● mieszkania na sprzedaż 2 pokojowe wrocław ● mieszkania na sprzedaż 3 pokojowe wrocław ● mieszkania na sprzedaż 4 pokojowe wrocław ● mieszkania na sprzedaż z ogródkiem wrocław ● tanie mieszkania na sprzedaz wrocław ● mieszkania na sprzedaż z windą wrocław ● mieszkania na sprzedaż z tarasem wrocław ● mieszkania na sprzedaż dwupoziomowe wrocław ● mieszkania na sprzedaż z oddzielną kuchnią wrocław ● mieszkania na sprzedaż od 200000 zł do 250000 zł wrocław ● mieszkania na sprzedaż od 400000 zł do 450000 zł wrocław ● mieszkania na sprzedaż od 550000 zł do 600000 zł wrocław ● mieszkania na sprzedaż od 600000 zł do 700000 zł wrocław ● mieszkania na sprzedaż od 800000 zł wrocław ● mieszkania na sprzedaż do 25 m² wrocław ● mieszkania na sprzedaż od 30 m² do 40 m² wrocław ● mieszkania na sprzedaż od 45 m² do 50 m² wrocław ● mieszkania na sprzedaż od 50 m² do 55 m² wrocław ● mieszkania na sprzedaż od 100 m² wrocław ● mieszkania na sprzedaż gądów-popowice południowe ● mieszkania na sprzedaż pilczyce-kozanów-popowice północne ● mieszkania na sprzedaż swojczyce-strachocin-wojnów ● mieszkania na sprzedaż oporów ● mieszkania na sprzedaż tarnogaj ● mieszkania na sprzedaż biskupin-sępolno-dąbie-bartoszowice ● mieszkania na sprzedaż stare miasto ● mieszkania na sprzedaż biskupin ● mieszkania na sprzedaż polanowice ● mieszkania na sprzedaż fabryczna ● mieszkania na sprzedaż poświętne ● mieszkania na sprzedaż swojczyce ● mieszkania na sprzedaż księże małe ● mieszkania na sprzedaż złotniki ● mieszkania na sprzedaż smardzowska wrocław ● mieszkania na sprzedaż siemieńskiego wrocław ● mieszkania na sprzedaż krotoszyńska wrocław ● mieszkania na sprzedaż reymonta wrocław ● mieszkania na sprzedaż skwierzyńska wrocław ● mieszkania na sprzedaż daliowa wrocław
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

EKSPERCI WE WROCŁAWIU

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Zapytaj lokalnego pośrednika!
Damian Borczyk - NowodworskiEstates

Damian Borczyk

NowodworskiEstates
pokaż numer
Iryna Velychko - Tekton Capital sp. z o.o.

Iryna Velychko

Tekton Capital sp. z o.o.
pokaż numer

Mieszkania Wrocław Sprzedaż

Rosnąca ilość mieszkań

Wrocław jest dziś liderem, jeśli chodzi o powstających powstających mieszkań w stosunku do liczby mieszkańców. Rynek pierwotny we Wrocławiu stale rośnie, co sprawia niestety, że ceny są relatywnie wysokie. Należy jednak podkreślić, iż zarobki Wrocławian również znacząco przewyższają średnią krajową. Odpowiada za to intensywny napływ kapitału - zarówno polskiego, jak i zagranicznego. Ze względu na prestiż międzynarodowy Wrocław przyciąga renomowane przedsiębiorstwa, które szukają pracowników wśród wrocławskich absolwentów uczelni wyższych, Tym samym zauważalny jest wzrost migracji do stolicy Dolnego Śląska. Młodzi ludzie z różnych części kraju przyjeżdżają tu w poszukiwaniu wyższego standardu życia.

Nowe mieszkania Wrocław

Na zakup nowych mieszkań we Wrocławiu z roku na rok decyduje się coraz więcej inwestorów, w tym wielu spoza granic Polski. Pomimo wysokich cen mieszkań od deweloperów, wciąż opłaca się ich zakup pod wynajem, gdyż ceny najmu we Wrocławiu również należą do najwyższych w kraju. Jednocześnie popyt na wynajem mieszkań we Wrocławiu stale rośnie, z powodu rosnącego prestiżu miasta. Ponadto, we Wrocławiu nie brakuje miejsc i budynków, które przyciągają turystów. Hala stulecia, Panorama Racławicka, czy historyczny Rynek Starego Miasta to tylko niektóre z nich. Większa ilość turystów oznacza większa opłacalność wynajmu krótkoterminowego. Rynek pierwotny we Wrocławiu przyciąga również wielu młodych ludzi podejmujących pracę w zagranicznych przedsiębiorstwach.

Rynek wtórny Wrocław

Rosnący popyt na mieszkania we Wrocławiu rozpoczął się już wiele lat temu, między innymi dlatego również rynek wtórny w tym mieście jest dziś tak rozległy. Nie brakuje ofert sprzedaży atrakcyjnych mieszkań w zaledwie kilkunastoletnich budynkach. Miłośnicy klimatycznych przestrzeni mogą również nabyć mieszkanie w którejś z wielu kamienic zlokalizowanych na Starym Mieście. Używane mieszkania we Wrocławiu przyciągają młodych ludzi, którzy chcąc oszczędzić, nie decydują się na nowy lokal od dewelopera. Ponadto, z ofert dostępnych na rynku wtórnym często korzystają również osoby starsze, które po wyprowadzce dzieci zmieniają mieszkanie na mniejsze lub też zlokalizowane w innej dzielnicy.
Mapa
Lista
Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 21 187 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.