zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znaleziono 947 ofert
Wyszukuję...
Mieszkanie trzypokojowe 62,96 m², Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Edwarda Dembowskiego, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
745 000 zł
WSZYSTKIE OFERTY
Mieszkanie trzypokojowe 55,50 m², Wrocław, Gnieźnieńska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
666 888 zł
Mieszkanie dwupokojowe 37,00 m², Wrocław, Krzyki-Partynice, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
399 913 zł
Mieszkanie czteropokojowe 61,77 m², Wrocław, Jagodno, Buforowa, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
574 099 zł
Mieszkanie trzypokojowe 101,00 m², Wrocław, Grabiszyn-Grabiszynek, Rymarska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
888 000 zł
Mieszkanie czteropokojowe 87,33 m², Wrocław, Stare Miasto, Gnieźnieńska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 093 668 zł
Mieszkanie dwupokojowe 38,48 m², Wrocław, Stare Miasto, Gnieźnieńska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
459 011 zł
Mieszkanie trzypokojowe 58,03 m², Wrocław, Leśnica, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
551 285 zł

Mieszkania Wrocław Sprzedaż

Rosnąca ilość mieszkań

Wrocław jest dziś liderem, jeśli chodzi o powstających powstających mieszkań w stosunku do liczby mieszkańców. Rynek pierwotny we Wrocławiu stale rośnie, co sprawia niestety, że ceny są relatywnie wysokie. Należy jednak podkreślić, iż zarobki Wrocławian również znacząco przewyższają średnią krajową. Odpowiada za to intensywny napływ kapitału - zarówno polskiego, jak i zagranicznego. Ze względu na prestiż międzynarodowy Wrocław przyciąga renomowane przedsiębiorstwa, które szukają pracowników wśród wrocławskich absolwentów uczelni wyższych, Tym samym zauważalny jest wzrost migracji do stolicy Dolnego Śląska. Młodzi ludzie z różnych części kraju przyjeżdżają tu w poszukiwaniu wyższego standardu życia.

Nowe mieszkania Wrocław

Na zakup nowych mieszkań we Wrocławiu z roku na rok decyduje się coraz więcej inwestorów, w tym wielu spoza granic Polski. Pomimo wysokich cen mieszkań od deweloperów, wciąż opłaca się ich zakup pod wynajem, gdyż ceny najmu we Wrocławiu również należą do najwyższych w kraju. Jednocześnie popyt na wynajem mieszkań we Wrocławiu stale rośnie, z powodu rosnącego prestiżu miasta. Ponadto, we Wrocławiu nie brakuje miejsc i budynków, które przyciągają turystów. Hala stulecia, Panorama Racławicka, czy historyczny Rynek Starego Miasta to tylko niektóre z nich. Większa ilość turystów oznacza większa opłacalność wynajmu krótkoterminowego. Rynek pierwotny we Wrocławiu przyciąga również wielu młodych ludzi podejmujących pracę w zagranicznych przedsiębiorstwach.

Rynek wtórny Wrocław

Rosnący popyt na mieszkania we Wrocławiu rozpoczął się już wiele lat temu, między innymi dlatego również rynek wtórny w tym mieście jest dziś tak rozległy. Nie brakuje ofert sprzedaży atrakcyjnych mieszkań w zaledwie kilkunastoletnich budynkach. Miłośnicy klimatycznych przestrzeni mogą również nabyć mieszkanie w którejś z wielu kamienic zlokalizowanych na Starym Mieście. Używane mieszkania we Wrocławiu przyciągają młodych ludzi, którzy chcąc oszczędzić, nie decydują się na nowy lokal od dewelopera. Ponadto, z ofert dostępnych na rynku wtórnym często korzystają również osoby starsze, które po wyprowadzce dzieci zmieniają mieszkanie na mniejsze lub też zlokalizowane w innej dzielnicy.
Promocje
i Premiery Mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 27 237 osób
UP