Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znaleziono 180 ofert
FILTRUJ
Wyszukuję...
WSZYSTKIE OFERTY
Mieszkanie dwupokojowe 38,00 m², Poznań, Rataje, os. Jagiellońskie, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
479 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 86,10 m², Poznań, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
740 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 38,00 m², Poznań, Rataje, os. Bohaterów II Wojny Światowej, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
399 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 46,60 m², Poznań, Nowe Miasto, Krańcowa, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
550 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 47,10 m², Poznań, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Tomickiego, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
490 000 zł
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowiaków 50, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Mieszkanie czteropokojowe 67,00 m², Poznań, Izaaka Newtona, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
515 000 zł
Kawalerka 39,84 m², Poznań, Św. Łazarz, Kanałowa, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
569 080 zł
Mieszkanie trzypokojowe 49,00 m², Poznań, Stare Miasto, Święty Wojciech, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
629 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 36,30 m², Poznań, Piątkowska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
495 000 zł
Gotowiec inwestycyjny KAWALERKI Poznań Oferta szczegóły link
nowość
751 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 74,20 m², Poznań, Piątkowo, Bolesława Chrobrego, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
688 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 46,80 m², Poznań, Winogrady, os. Wichrowe Wzgórze, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
545 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 44,26 m², Poznań, Podolany, Jasielska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
575 000 zł
Kawalerka 37,15 m², Poznań, Św. Łazarz, Kanałowa, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
512 670 zł
Mieszkanie dwupokojowe 45,90 m², Poznań, Naramowice, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
595 000 zł
Literacka Skwer - etap A, nowe mieszkania, Budnex, ul. Literacka, Strzeszyn, Poznań Oferta szczegóły link
3D
od 9 200 zł/m²

Mieszkania Poznań sprzedaż

Poznań położony jest w zachodniej części Polski nad rzeką Wartą. Jest stolicą województwa wielkopolskiego oraz jednym z najstarszych i największych miast w kraju. Wraz z sąsiednimi gminami tworzy aglomerację poznańską, zamieszkałą przez ponad milion osób. W regionie jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-handlowym, ekonomicznym, logistycznym, turystycznym, oświatowym i kulturalnym.

W związku ze stabilną, a nawet coraz lepszą sytuacją gospodarczą miasta oraz dostępem do szkolnictwa wyższego, Poznań i jego okolicę zamieszkuje duża społeczność młodych ludzi będąca potencjalnym nabywcą nowych mieszkań. Deweloperzy oferują mieszkania na sprzedaż głównie w dzielnicach: Winogrady, Wilda i Grunwald oraz w najbliżej położonych gminach wchodzących w skład aglomeracji, takich jak: Czapury, Swarzędz, Dąbrówka czy Przeźmierowo. Bogatą bazę mieszkań na sprzedaż przedstawiają również agencje nieruchomości. Najwięcej ofert na rynku wtórnym można znaleźć w centralnej części Poznania - w dzielnicach Stare Miasto i Grunwald.

Miasto rosnące w siłę

Poznań z pewnością należy do tych polskich miast, które w XXI. wieku rozwijają się najszybciej. Zmiany są widoczne gołym okiem podczas spacerów po odnowionych ulicach, pomiędzy nowoczesnymi budynkami. Do stolicy Wielkopolski zjeżdżają coraz to nowi przedsiębiorcy, obecnie już nie tylko z innych części Polski, ale również z krajów zagranicznych. Nie brakuje tutaj firm zachodnich, które oferują Polakom dobrze płatne zatrudnienie.

Rynek pierwotny Poznań staje się coraz większy, czego przyczyną do pewnego stopnia jest również rozwijające się zaplecze kulturowe. Pod względem ilości organizowanych imprez kulturalnych Poznań dogania takie miasta, jak Kraków czy Warszawa.

Nowe mieszkania Poznań - oferta dla wymagających

Poznaniacy nie narzekają też na brak innych atrakcji. Galerie handlowe, park wodny, liczne puby czy restauracje to dopiero początek długiej listy poznańskich atrakcji. Koniecznie trzeba również wspomnieć o Jeziorze Maltańskim, które każdego ciepłego dnia przyciąga tysiące Poznaniaków. W okolicach tego rozległego jeziora można spędzać czas na dziesiątki różnych sposobów. Poznaniacy chętnie się opalają, pływają żaglówkami czy tez korzystają z usług parku wodnego. Jezioro Maltańskie i jego okolice stanowią swego rodzaju centrum rozrywkowe miasta.

Komunikacja w Poznaniu

Dla ludzi, którzy szukają nieruchomości, niezwykle ważna jest komunikacja w mieście. Poznań pod względem komunikacji wypada bardzo dobrze, dzięki rozwiniętej sieci połączeń tramwajowych oraz autobusowych. Niemniej nie każda część miasta jest tak samo dobrze skomunikowana, przez co warto zwrócić uwagę na tę kwestię podczas wyboru lokalu. Należy jednak zauważyć, że nowe mieszkania w Poznaniu powstają zwykle w dzielnicach, z których dojazd do centrum miasta jest wygodny i zabiera niewiele czasu.

Poznań to miasto, które nie tylko jest dobrze skomunikowane wewnętrznie, ale również zewnętrznie. Przez teren aglomeracji przebiega trasa międzynarodowa, zapewniająca dobry dojazd do Berlina, a w drugą stronę do Warszawy. Z Poznania we wszystkich kierunkach odjeżdżają również pociągi. Miasto dysponuje także portem lotniczym. Dobre połączenie Poznania z innymi częściami kraju oraz z Europą zachodnią zachęca do przyjazdu wielu inwestorów.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 30 312 osób
UP