Mieszkania na sprzedaż Poznań

Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Poziom dodatkowy:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Słowa kluczowe:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Ogłoszeniodawcy:
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)
  • Wyszukiwania (0)

EKSPERCI W POZNANIU

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Zapytaj lokalnego pośrednika!
Janusz Superczyński - Integra Nieruchomości

Janusz Superczyński

Integra Nieruchomości
pokaż numer
Lis Sebastian - SILFOX nieruchomości

Lis Sebastian

SILFOX nieruchomości
pokaż numer

Mieszkania Poznań sprzedaż

Poznań położony jest w zachodniej części Polski nad rzeką Wartą. Jest stolicą województwa wielkopolskiego oraz jednym z najstarszych i największych miast kraju. Wraz z sąsiednimi gminami tworzy aglomerację poznańską, zamieszkałą przez ponad milion osób. W regionie jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-handlowym, ekonomicznym, logistycznym, turystycznym, oświatowym i kulturalnym.

W związku ze stabilną sytuacją gospodarczą miasta oraz dostępem do szkolnictwa wyższego, Poznań i jego okolicę zamieszkuje duża społeczność młodych ludzi będąca potencjalnym nabywcą nowych mieszkań. Deweloperzy oferują mieszkania na sprzedaż głównie w dzielnicach Winogrady, Wilda i Grunwald oraz w najbliżej położonych gminach wchodzących w skład aglomeracji takich jak Czapury, Swarzędz, Dąbrówka czy Przeźmierowo. Bogatą bazę mieszkań na sprzedaż przedstawiają agencje nieruchomości. Najwięcej ofert na rynku wtórnym można znaleźć w centralnej części Poznania – w dzielnicach Stare Miasto i Grunwald.
Reklama
zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.