zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Domy na sprzedaż Wrocław

Znaleziono 90 ofert
Wyszukuję...
WSZYSTKIE OFERTY
Dom 160,00 m², Wrocław, Krzyki-Partynice, Ołtaszyn, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 340 000 zł
Dom 164,00 m², Wrocław, Maślice, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 300 000 zł
Dom 120,00 m², Wrocław, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 500 000 zł
Dom 156,00 m², Wrocław, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 185 000 zł
Dom 160,00 m², Wrocław, Krzyki-Partynice, Ołtaszyn, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 350 000 zł
Dom 150,00 m², Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Lipa Piotrowska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 350 000 zł
Dom 96,70 m², Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Al. Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
599 000 zł

Domy Wrocław Sprzedaż

Wrocław to miasto z bogatą przeszłością, ale także wspaniałą przyszłością. Miasto niezwykle dynamicznie się rozwija. Przybywa miejsc pracy, ciekawych miejsc kulturalnych i rozrywkowych, a także nowych budynków. Nie powinno więc dziwić, że coraz więcej osób decyduje się przeprowadzić do Wrocławia. Dzisiaj kupują oni już nie tylko mieszkania, ale także nowe domy we Wrocławiu.

Domy Wrocław - co przyciąga do stolicy Dolnego Śląska?

Wrocław od lat stanowi swego rodzaju fenomen. Jest to jedno z nielicznych tak dużych miast, w którym stale przybywa mieszkańców. W innych miastach widać raczej odwrotną tendencję - mieszkańców ubywa lub ich liczba pozostaje na niezmiennym poziomie. Jednak w stolicy Dolnego Śląska osób jest dużo i ciągle ich przybywa. Chętnie kupują oni domy we Wrocławiu, które stanowią ciekawą alternatywę dla mieszkania w bloku.

Wiele argumentów przemawia za tym, aby mieszkać we Wrocławiu. W mieście działa mnóstwo polskich i międzynarodowych firm. Każdego roku przybywa nowych przedsiębiorstw, które oferują swoim pracownikom nie tylko wysokie zarobki, ale również możliwości rozwoju. We Wrocławiu funkcjonują również renomowane uczelnie wyższe, kształcące profesjonalistów w różnych dziedzinach. Co więcej, jest to zielone i zadbane miasto, w którym życie jest po prostu przyjemne.

Nowe domy Wrocław - co jest do wyboru?

Oczywiście w tak dużych miastach jak Wrocław dominuje wysoka zabudowa. Tym samym najwięcej jest tutaj wysokich bloków na dużych osiedlach. Niemniej jednak nowe domy we Wrocławiu również powstają. Z każdym rokiem jest ich coraz więcej, a budują je zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Wbrew pozorom domy we Wrocławiu mieszczą się nie tylko na obrzeżach miasta. Również w dzielnicach centralnych, lub też leżących nieopodal centrum, można kupić atrakcyjne domy.

Nowe domy we Wrocławiu to przede wszystkim przestronne lokale wykonane w wysokim standardzie. Często są to budynki jedno- lub nawet dwupiętrowe. Najczęściej posiadają duże tarasy i ogrody. Jednak w niektórych miejscach znaleźć można również znacznie mniejsze i bardziej przystępne cenowo domy. Warto również wziąć pod uwagę domy z rynku wtórnego. W tym przypadku wybór jest zdecydowanie większy, a ceny niższe. Na rynku wtórnym nieustannie pojawiają się domy kilkuletnie, w doskonałym stanie technicznym. Niemniej jednak dostępnych jest również mnóstwo nieruchomości w zdecydowanie gorszym stanie technicznym. Przeważnie wymagają one gruntownych remontów, za to można je kupić w okazyjnej cenie.

Ceny domów Wrocław

Oczywiście ceny domów we Wrocławiu nie należą do najniższych. Wręcz przeciwnie, stawki są wysokie w porównaniu do innych polskich miast. Nie powinno to jednak dziwić. Wrocław jest uznawany za jedno z najszybciej rozwijających się miast, i to nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Oznacza to, że poziom życia stoi tutaj na bardzo wysokim poziomie. Naturalną tego konsekwencją są wysokie zarobki mieszkańców. Firmy we Wrocławiu zwykle płacą swoim pracownikom zdecydowanie więcej niż przedsiębiorstwa w innych częściach kraju. Natomiast jeśli chodzi o wskaźnik bezrobocia, we Wrocławiu jest on wyjątkowo niski.
Promocje
i Premiery Mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 27 237 osób
UP