Z okazji 20-lecia Grupy Murapol 20 mieszkań w inwestycji Murapol Osiedle na Wzgórzu dostępnych jest w promocji! Kup do końca lutego i otrzymaj rabat sięgający średnio niemal 27 tys. zł!

Do końca promocji zostało 3 dni

Kup mieszkanie z rabatem, a w wybranych przypadkach miejscem postojowym w promocyjnej cenie, oszczędzając średnio ponad 38 tys. zł! W lutym 20 mieszkań w katowickiej ofercie Grupy Murapol dostępnych jest w atrakcyjnych pakietach na 20-lecie.

Do końca promocji zostało 3 dni

Z okazji 20-lecia Grupy Murapol 20 mieszkań w inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna dostępnych jest w promocji! Kup do końca lutego i otrzymaj rabat sięgający średnio niemal 25 tys. zł!

Do końca promocji zostało 3 dni

Kup mieszkanie do końca lutego i oszczędź średnio ok. 31 tys. zł! Na 20-lecie działalności Grupy Murapol, 20 mieszkań w inwestycji Murapol Osiedle Storczyków dostępnych jest z rabatem i miejscem postojowym (jednym lub dwoma) w promocyjnej cenie.

Do końca promocji zostało 3 dni

Zarezerwuj mieszkanie w lutym i oszczędź średnio ponad 37 tys. zł! Z okazji 20-lecia działalności Grupy Murapol, 20 mieszkań w inwestycji Murapol Osiedle Parkowe dostępnych jest z rabatem i miejscem postojowym w cenie promocyjnej (jednym lub dwoma).

Do końca promocji zostało 3 dniChcesz zamienić swoje mieszkanie na nowe i bardziej atrakcyjne? Jednak perspektywa żmudnych poszukiwań i wielu formalności powstrzymuje Cię przed podjęciem działań? Zapoznaj się z naszym programem „Zamień stare na nowe”. Sprawdź jak szybko i bezkonfliktowo możesz otrzymać nowe mieszkanie w rozliczeniu za stare!


Aby skorzystać z programu "Zamień Stare Na Nowe" wystarczy umówić się z naszym doradcą na wycenę dotychczas zamieszkiwanego lokum. Spotkanie jest zupełnie bezpłatne, a Ty nie ponosisz żadnych kosztów pośrednictwa. Kolejnym krokiem jest wybór nowego mieszkania, które może znajdować się zarówno w inwestycjach o początkowym stopniu realizacji, jak również tych, w których mieszkania już są gotowe i czekają na odbiór właściciela. Gwarantujemy płynną przeprowadzkę.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Wawel Service.