Dobry sąsiad to skarb! A możesz zyskać jeszcze więcej! Poleć ofertę mieszkań Murapol swoim znajomym, bliskim i odbierz nawet 5 000 zł.

Dowiedz się więcej o programie i rekomendacji

Szczegóły na stronie dewelopera w zakładce strefa klienta


Lokalizacja blisko centrum, szeroki wybór metraży i układów, innowacyjne, ekologiczne technologie – to pakiet korzyści jaki zyskujesz wybierając mieszkanie w Murapol Apartamentach na Wzgórzu przy ul. Klimontowskiej. Już dziś sprawdź ofertę Murapolu.


!!MIEJSCE POSTOJOWE I KOMÓRKA LOKATORSKA GRATIS!!

4 POKOJOWE, KATOWICE PODLESIE, PROSTO OD DEWELOPERA, BEZ PROWIZJI!
GOTOWE DO ODBIORU!

IDEALNE RÓWNIEŻ POD INWESTYCJĘ LUB DZIAŁALNOŚĆ ZE WZGLĘDU NA DOBRĄ LOKALIZACJĘ, ŁATWY DOJAZD, DOSTĘPNY PARKING ORAZ POŁOŻENIE NA PARTERZE!

OPIS MIESZKANIA
Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 65,74m² zlokalizowane na parterze dwupiętrowego bloku. Do mieszkania przynależy niewielki ogródek oraz wykończony, gotowy do użytkowania taras.
Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz trzech dodatkowych, osobnych sypialni. Rozdzielenie strefy dziennej oraz nocnej znacznie podnosi komfort codziennego użytkowania.
Funkcjonalny układ daje wiele możliwości aranżacji wnętrz.
Podwyższone sufity oraz duże okna z południowo-zachodnią ekspozycją doskonale doświetlają oraz optycznie powiększają pomieszczenia.
W celu zapoznania się z pełną ofertą, zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży.
 


Chcesz zamienić swoje mieszkanie na nowe i bardziej atrakcyjne? Jednak perspektywa żmudnych poszukiwań i wielu formalności powstrzymuje Cię przed podjęciem działań? Zapoznaj się z naszym programem „Zamień stare na nowe”. Sprawdź jak szybko i bezkonfliktowo możesz otrzymać nowe mieszkanie w rozliczeniu za stare!


Aby skorzystać z programu "Zamień Stare Na Nowe" wystarczy umówić się z naszym doradcą na wycenę dotychczas zamieszkiwanego lokum. Spotkanie jest zupełnie bezpłatne, a Ty nie ponosisz żadnych kosztów pośrednictwa. Kolejnym krokiem jest wybór nowego mieszkania, które może znajdować się zarówno w inwestycjach o początkowym stopniu realizacji, jak również tych, w których mieszkania już są gotowe i czekają na odbiór właściciela. Gwarantujemy płynną przeprowadzkę.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Wawel Service.