Polecanie się opłaca! Przekonaj się o tym, rekomendując ofertę Grupy Murapol znajomym w ramach Programu 5000.

Tylko teraz oprócz premii w wysokości do 5 tys. zł, można dodatkowo zdobyć nagrodę – urządzenie sprzątające iRobot Roomba!

Do końca promocji zostało 29 dni


Chcesz zamienić swoje mieszkanie na nowe i bardziej atrakcyjne? Jednak perspektywa żmudnych poszukiwań i wielu formalności powstrzymuje Cię przed podjęciem działań? Zapoznaj się z naszym programem „Zamień stare na nowe”. Sprawdź jak szybko i bezkonfliktowo możesz otrzymać nowe mieszkanie w rozliczeniu za stare!


Aby skorzystać z programu "Zamień Stare Na Nowe" wystarczy umówić się z naszym doradcą na wycenę dotychczas zamieszkiwanego lokum. Spotkanie jest zupełnie bezpłatne, a Ty nie ponosisz żadnych kosztów pośrednictwa. Kolejnym krokiem jest wybór nowego mieszkania, które może znajdować się zarówno w inwestycjach o początkowym stopniu realizacji, jak również tych, w których mieszkania już są gotowe i czekają na odbiór właściciela. Gwarantujemy płynną przeprowadzkę.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Wawel Service.


Murapol Osiedle Parkowe w Gliwicach to idealna propozycja dla osób chcących zamieszkać w spokojnej okolicy - w otoczeniu parków Szwajcaria i Starokozielskiego. W ofercie szeroki wybór nowoczesnych mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach.Skorzystaj z wakacyjnej promocji i oszczędź nawet 22 000 zł!

Zamieszkaj przy ul. Sosnowej w Rybniku!

Zapraszamy do kontaktu.

Murapol Śląskie Ogrody z widokiem na Lasy Pszczyńskie to idealna propozycja dla osób chcących zamieszkać w spokojnej okolicy w otoczeniu natury.

W ofercie gotowe mieszkania oraz szeroki wybór lokali powstających w najnowszym etapie inwestycji.


Murapol Osiedle Storczyków w Mikołowie to idealna propozycja dla osób chcących zamieszkać w zielonej części miasta, blisko galerii handlowej i tylko 20 minut od Katowic.

W ofercie szeroki wybór mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach.