Teraz za polecenie oferty grupy Murapol można zyskać więcej. Oprócz premii pieniężnej sięgającej nawet 5 tys. zł deweloper oferuje prezent – odkurzacz iRobot Roomba.

Osiedle Nowy Port z lampami antybakteryjnymi

2020-11-06

Lampy zainstalowane zostaną w wiatrołapach wszystkich klatek schodowych i w korytarzach na każdym piętrze. Takie rozwiązanie ma zapewnić komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom. Ludzie powinni czuć się pewnie wchodząc do własnego domu.


Postaw na nowoczesność w spokojnej dzielnicy

2020-11-04
O tym, że wrocławskie Wojszyce są atrakcyjną lokalizacją oferującą wysoki standard życia świadczy nie tylko notowany w tej dzielnicy przyrost liczby mieszkańców, ale także kolejne inwestycje deweloperskie, których powstaje tu sporo. Spokojna okolica, dominująca kameralna zabudowa, rozległe tereny zielone, a także doskonałe skomunikowanie z centrum sprawiają, że żyje się tu wygodnie. Warto zatem właśnie w tej części Wrocławia kupić swoje nowe M?

2020-11-04
Jury konkursu „Diament Meblarstwa” wyłoniło najlepsze produkty zgłoszone do 15. edycji. Czas na oficjalne wyniki.

Sprawdziliśmy zalety tej warszawskiej dzielnicy

2020-10-27

Białołęka, niegdyś niedoceniania, dziś ma do zaoferowania coraz więcej osobom szukającym nowego mieszkania. To m.in. zasługa kolejnych inwestycji, rozwijającej się infrastruktury, a jednocześnie naturalnego charakteru i dużej liczby parków. Co sprawia, że właśnie w tej części Warszawy warto poszukać swojego nowego M?


2020-10-21

Trójmiejski deweloper INPRO poszerzył swoją ofertę o dwie nowe inwestycje mieszkaniowe. Pierwsza z nich jest kolejnym, czwartym już etapem popularnego gdańskiego osiedla OPTIMA. Druga jest kontynuacją położonej w gdańskiej dzielnicy Kokoszki kameralnej inwestycji Start. W ramach tych dwóch przedsięwzięć do sprzedaży trafiły łącznie 283 lokale.


Kup mieszanie i wybierz bonus

2020-10-20
Chcesz kupić nowe mieszkanie, a dodatkowo zyskać atrakcyjny bonus? Możesz to zrobić w sobotę, 24 października podczas Ogólnopolskiego Dnia Otwartego w Grupie Murapol. Wydarzenie zaplanowano w wybranych biurach sprzedaży, a z promocji dodatkowo będzie można skorzystać również zdalnie.

Tutaj zamieszkasz nowocześnie i wygodnie

2020-10-14
Poznań ma niewątpliwie wiele do zaoferowania wszystkim osobom szukającym dla siebie wymarzonego M lub chcących zainwestować w nieruchomości. Atrakcyjny rynek pracy, liczne tereny zielone, bogata oferta kulturalna i sportowa, a także doskonałe skomunikowanie z całym regionem. Sprawdzamy, gdzie warto zamieszkać w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce.

Wybierz osiedle blisko parków i z nowoczesnymi mieszkaniami

2020-10-08
Jeśli zastanawiasz się, czy w Śródmieściu Łodzi można znaleźć spokojne osiedle z bogatą ofertą nowych mieszkań, to warto przyjrzeć się jednemu z największych projektów deweloperskich w centrum - inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia przy ul. Wróblewskiego.

W ofercie mieszkania z opcją smart

2020-09-30
Gliwice z roku na rok pną się w górę rankingu najbardziej rozwiniętych polskich miejscowości. Nie może dziwić, że nowe mieszkania cieszą się tu coraz większym zainteresowaniem wśród klientów na Śląsku. W Gliwicach można znaleźć szeroką ofertę nowoczesnych inwestycji deweloperskich. Wśród nich jest jedno, które wyróżnia się wyjątkową, parkową lokalizacją.

2020-09-25

Kompleks apartamentowo-hotelowy Grano, zlokalizowany na gdańskiej Wyspie Spichrzów, został laureatem w prestiżowym konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” Inwestycja została wyróżniona w kategorii „Budowa XXI wieku - obiekty mieszkalne”. Wyniki ogłoszono podczas gali, która odbyła się 23 września w Zamku Królewskim w Warszawie.


Osiedle Akademickie powstanie na Nowym Fordonie

2020-09-08
Murapol, jeden z wiodących deweloperów mieszkaniowych, posiadający najbardziej zdywersyfikowaną geograficznie mapę inwestycji, uruchamia przedsprzedaż lokali mieszkalnych w kolejnym mieście. W ramach pierwszego etapu premierowego projektu w Bydgoszczy - Murapol Osiedle Akademickie, stawia do dyspozycji klientów 170 mieszkań, które powstaną w dwóch 5-kondygnacyjnych budynkach, wyposażonych w innowacyjne rozwiązania – pakiet antysmogowy oraz opcję smart home. Dla zmotoryzowanych mieszkańców powstanie 100 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej oraz 70 na terenie osiedla.

2020-07-31

W gdańskiej dzielnicy Osowa przybędzie nowych mieszkań - wszystko za sprawą lokalnego dewelopera, firmy Pomorskie Domy, który rozpoczyna właśnie budowę trzeciego budynku mieszkalnego przy ulicy Centaura.


W ofercie pojawiło się 270 nowych lokali

2020-07-29
Murapol rozpoczyna przedsprzedaż mieszkań w drugim etapie inwestycji Murapol Nowe Miasto, realizowanej przy ul. Wagrowskiej. Do oferty wprowadza 270 lokali mieszkalnych zaprojektowanych w dwóch budynkach 7- i 9- kondygnacyjnym. W obydwu zostaną wdrożone innowacyjne rozwiązania – pakiet antysmogowy oraz technologia home management system umożliwiająca instalację w mieszkaniach smart home.

Wzrost zainteresowania apartamentami nad morzem

2020-07-23

Serwis luksusowemieszkani.pl od maja notuje wzrost zapytań o możliwość zakupu w nadmorskich projektach apartamentowych aż o 250% w porównaniu do analogicznego okresu w ubiegłym roku. Wynika z tego, że zainteresowanie inwestorów tego typu nieruchomościami nie tylko nie słabnie, ale lawinowo rośnie.


Zainteresowanie nieruchomościami wzrasta

2020-07-23

W serwisie tabelaofert.pl rejestrujemy ruch znacznie wyższy niż w styczniu, który wg Google Trends był najlepszym miesiącem na rynku mieszkaniowym w tym roku. Pomimo trudnego okresu związanego z pandemią, w maju i czerwcu zwiększyliśmy liczbę zapytań o 20% w porównaniu do analogicznego okresu przed rokiem, kiedy mieliśmy hossę.


15-lecie działalności deweloperskiej

2020-07-22

Grupa Kapitałowa Home Invest obchodzi w tym roku jubileusz 15-lecia działalności deweloperskiej. Podsumowuje dotychczasowe osiągnięcia i przedstawia plany na przyszłość. W czerwcu br. miało miejsce uroczyste odsłonięcie muralu – Przyszłość na Woli, który został namalowany na ścianie budynku flagowej inwestycji Apartamenty Okopowa 59A w Warszawie