350 lokali od 27 m² w promocji w 13 miastach

Kompaktowe i małe mieszkania pozostają niezmiennie najgorętszym towarem na rynku nieruchomości. Po ostatnich wydarzeniach geopolitycznych i gospodarczych popyt na nie wzrósł jeszcze bardziej, dlatego Grupa Murapol rusza z nową akcją promocyjną. Deweloper stawia do dyspozycji klientów 350 lokali z pakietami bonusów w 13 miastach na terenie całej Polski. Na jakie oszczędności można liczyć, decydując się na zakup mieszkania z oferty specjalnej?

Do 40 nowych apartamentów na osiedlu Victoria Apartments nad jeziorem Dąbie w Szczecinie już wkrótce wprowadzą się lokatorzy. Deweloper PCG otrzymał pozwolenie na użytkowanie II etapu inwestycji i właśnie rozpoczął przekazywanie kluczy do lokali.


Develia zakończyła budowę I etapu osiedla Szmaragdowy Park, zlokalizowanego przy ulicy Topazowej 2 w Gdańsku. W ramach czterech niskich budynków  zrealizowanych zostało łącznie 175 mieszkań. W ofercie dewelopera pozostaje jeszcze ok. 30 wolnych lokali. Część z nich jest dwupoziomowa, co zapewnia przyszłym właścicielom duże możliwości aranżacyjne.


Oszczędź nawet 154 tys. zł!

By pożegnać lato w dobrym stylu Grupa Murapol przygotowała specjalną kampanię promocyjną dla klientów kupujących mieszkanie na własne potrzeby, w której można zaoszczędzić nawet 154 tys. zł! Jeden z czołowych polskich deweloperów oferuje paczkę 299 lokali z atrakcyjnymi pakietami bonusów. Co można zyskać wybierając mieszkanie z puli objętej promocją?

Co można zyskać?

Grupa Murapol, jeden z czołowych polskich deweloperów, stawia do dyspozycji klientów pulę 260 lokali z atrakcyjnymi pakietami bonusów w ramach nowej kampanii promocyjnej. Oferta specjalna obejmuje mieszkania w 22 inwestycjach na terenie 14 miast w całym kraju. Kupując lokal w promocji można zaoszczędzić nawet 162 tys. zł! Z kolei 20 sierpnia w biurach sprzedaży dewelopera organizowany będzie Dzień Otwarty. Zapraszamy do lektury.

W tej zielonej okolicy powstaje Motława Garden

W Olszynce, żuławskiej dzielnicy Gdańska, od dziesięcioleci panuje sielankowy nastrój i krajobraz. Decydują o tym: niska, kameralna zabudowa oraz rozległe przestrzenie obszarów zielonych, a także sieć kanałów. Tutaj, z dala od typowego dla Śródmieścia zgiełku i pośpiechu, można rozkoszować się naturalną ciszą i spokojem. Spacer po Olszynce prowadzi przez stulecia gdańskiej historii.

Kameralna zabudowa i zielone otoczenie dostępne na wyciągnięcie ręki

Sprzedaż mieszkań w nowym Osiedlu Gardenia Lagom przy ul. Głębockiej na warszawskiej Białołęce rozpoczął właśnie Marvipol Development - deweloper z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Gardenia Lagom to cztery budynki w niskiej 3-piętrowej zabudowie, obejmujące 286 mieszkań, garaż podziemny oraz tereny zielone, przy projektowaniu których oparto się o zasady szwedzkiej filozofii lagom.


Portal mieszkaniowy Tabelaofert.pl podał wstępne szacunkowe dane ze sprzedaży nowych mieszkań w miesiącu czerwcu oraz w II kwartale 2022 roku. Wynika z nich, że po gwałtownych majowych spadkach w czerwcu sprzedaż zanotowała dalsze spadki, ale ich dynamika znacznie wyhamowała.


Develia, jeden z największych deweloperów w Polsce, rozpoczyna sprzedaż nowego projektu w Gdańsku – Południe Vita. W I etapie zostanie wybudowanych 111 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych układach.


Produkty w 21 kategoriach można zgłaszać do 10 października

Rusza 17. edycja konkursu „Diament Meblarstwa" prestiżowego konkursu organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika i portalu BIZNES.meble.pl oraz Meble.pl S.A. Tym samym rozpoczyna się ekscytująca podróż w poszukiwaniu najpiękniejszych i najbardziej innowacyjnych mebli oraz elementów wyposażenia.

Rozwój technologii oraz zmiany społeczne wpływają nie tylko na styl życia mieszkańców miast, ale też na architekturę i budownictwo. Rodziny, które kiedyś budowały tradycyjne domy na przedmieściach, dziś coraz częściej chcą pozostać w metropolii. Rozwiązaniem na obecne czasy są nowocześnie zaprojektowane i energooszczędne domy miejskie w ramach inwestycji LINEA w Gdańsku.


Przemyska Vita to nowe osiedle wprowadzone do sprzedaży przez Develię na gdańskim Ujeścisku. Na uwagę zasługuje niestandardowa oferta dewelopera – oprócz dwóch kameralnych budynków powstaną również wille. W I etapie inwestycji przewidziano w sumie 146 mieszkań.


Zobacz magiczne rabaty

Develia to jeden z największych deweloperów w Polsce, realizujący inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Katowicach.  Od 2007 r. Develia (poprzednio LC Corp) jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W 2020 r. Develia wypracowała 517,1 mln zł przychodów ze sprzedaży. Jesteście ciekawi nowej inwestycji? Przeczytajcie?


Morena i Jasień to coraz bardziej popularne dzielnice na rynku mieszkaniowym Gdańska. Trudno się dziwić, ponieważ poza przystępnymi cenami mieszkań, to okolica z wyjątkowo rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną i przyjaznym zapleczem. Na granicy Moreny i Jasienia powstaje rodzinne osiedle realizowane przez trójmiejskiego dewelopera ALLCON. Do sprzedaży właśnie trafiła kolejna pula mieszkań w ramach planowanego, czteropiętrowego budynku D. Warto już teraz zainteresować się tą inwestycją, ponieważ jej budowa rusza za kilka tygodni.


jeden z najpopularniejszych projektów Develii w Krakowie

Develia rozpoczyna sprzedaż kolejnego, czternastego już etapu inwestycji Słoneczne Miasteczko, mieszczącej się w dzielnicy Bieżanów-Prokocim w Krakowie. W ramach tej fazy powstaną dwa budynki ze 136 lokalami.

Develia rozpoczyna sprzedaż II etapu inwestycji Via Flora – kameralnego osiedla, powstającego w zielonej okolicy gdańskiej dzielnicy Chełm. W ramach tej fazy projektu do oferty trafiło 88  mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach. Prace budowlane ruszą już w lutym br.


W tym roku wręczono 33 diamentowe statuetki

6 grudnia w Warszawie odbyła się Gala wręczenia nagród w konkursie „Diament Meblarstwa”. Oto relacja z wyjątkowego spotkania laureatów, jurorów, partnerów i patronów.