przestrzeń łącząca historię, architekturę oraz naturę

Firma YIT rozpoczyna realizację III etapu osiedla Aroma Park. W kolejnej fazie projektu powstaną nowe budynki, które zaoferują 90 mieszkań w otoczeniu bogatej zieleni oraz historycznej zabudowy gorzelni drożdżowej Henryka Bienenthala. Generalnym wykonawcą została firma UNIBEP. Aroma Park cieszy się dużą popularnością – wszystkie mieszkania, które powstały w ramach etapów I i II zostały już wyprzedane.

Rabaty na mieszkania w 13 miastach!

2020-05-12
Murapol uruchamia kampanię marketingową skierowaną do nabywców inwestycyjnych, w ramach której oferuje pulę wyselekcjonowanych mieszkań z rabatami o średniej wysokości sięgającej 50 tys. zł, a także rozwiązaniami smart home w wersji premium i/lub  miejscem parkingowym w cenie wybranych mieszkania. Zakupu można dokonać bez wychodzenia z domu. Akcja potrwa do 31 maja.

Z programu skorzystało już ponad pół tysiąca osób

2020-05-05
Mieszkasz na osiedlu Murapol i chciałbyś sam sobie wybrać sąsiada? A może nie jesteś klientem dewelopera, ale znasz kogoś, kto szuka swojego wymarzonego M? Nie zwlekaj, poleć ofertę mieszkań tej firmy znajomym lub bliskim i zyskaj nawet 5 000 zł!

Do współpracy przystąpił już mBank

2020-05-05
Jeden z największych polskich deweloperów uruchamia program BankPartnerMurapol, którego celem jest wsparcie klientów w procesie uzyskiwania kredytów bankowych na nabywane z jego oferty mieszkania. Zainteresowane udziałem w programie osoby będą mogły skorzystać m.in. z udogodnień związanych z procedowaniem formalności poprzedzających uzyskanie decyzji kredytowej.

Ostatni, gotowy apartament z ogródkiem

2020-04-27
W gdańskiej dzielnicy Brzeźno, zaledwie 600 metrów od plaży, powstał piękny budynek apartamentowy Navio. Za jego przygotowanie odpowiada lokalny deweloper – firma Pomorskie Domy. Przyjrzymy mu się bliżej...

Pomorskie Domy wzbogacą ofertę na Łostowicach i w Osowej

2020-04-27
Deweloper z Trójmiasta, firma Pomorskie Domy, wchodzi na rynek z niezwykle ciekawą ofertą - stylowych domów miejskich, które przygotuje na gdańskich Łostowicach. Ale to nie wszystko, bo inwestor rozpoczął także budowę kilkudziesięciu nowych mieszkań w Gdańsku Osowej.

Realizacja projektów przebiega zgodnie z planem

2020-04-16
Victoria Dom osiągnęła w pierwszym kwartale br. sprzedaż na poziomie 593 mieszkań i tym samym została zdecydowanym liderem wśród największych deweloperów działających w Warszawie. Zgodnie z najnowszym raportem firmy redNet Consulting udział spółki w warszawskim rynku pierwotnym wyniósł 9,25%.

Rok bez rat i miejsce parkingowe lub koszty notarialne w cenie

2020-04-06
Murapol uruchamia promocję, którą objętych jest 250 mieszkań dostępnych na terenie całego kraju, w ramach której jednocześnie zachęca do zakupów bez wychodzenia z domu. Klientom, którzy zakupią lokal z promocyjnej oferty w dniach od 6 do 30 kwietnia, oferuje pokrycie rocznych rat kredytu, a także miejsce parkingowe lub koszty notarialne w cenie lokalu.

Katowice, Tychy oraz Mikołów

2020-04-02
Dla wszystkich zainteresowanych zakupem wymarzonego M z rynku pierwotnego na Śląsku, do którego klucze można odebrać nawet dziś, mamy dobrą wiadomość. Murapol posiada w swojej ofercie blisko 100 takich mieszkań na terenie Katowic, Mikołowa i Tych.

Osiedle z placem zabaw, siłownią i oczkiem wodnym

2020-03-11
INPRO S.A. wprowadziło do sprzedaży kolejne mieszkania, tym razem w ramach 3. i 4. zadania inwestycyjnego na osiedlu Optima. W sześciu nowych budynkach powstanie łącznie 176 mieszkań o powierzchni od 31 do 66 mkw. Ceny zaczynają się od 6 372 zł brutto za metr kwadratowy. Planowany termin zakończenia budowy to odpowiednio wrzesień i listopad 2021 roku.

Kameralne osiedle blisko miasta

2020-03-11
Do sprzedaży deweloper oddał już wszystkie 144 lokale inwestycji Wilgi Park. Osiedle jest położone w Zgorzale, na granicy Ursynowa i Piaseczna. Budowa ostatnich domów zakończy się tu z końcem maja przyszłego roku.

2020-03-05
Grupa Murapol podpisała przedwstępną umowę dotyczącą zakupu nieruchomości o powierzchni ok. 3,4 ha zlokalizowanej w gdańskiej dzielnicy Orunia Górna. Na zakontraktowanym gruncie deweloper planuje realizację inwestycji mieszkaniowej, obejmującej sześć kameralnych budynków z 370 mieszkaniami oraz powierzchnią usługową.

Mieszkania z pakietem antysmogowym w standardzie

2020-03-04
Mikołowska oferta Grupy Murapol została powiększona o 114 nowych lokali udostępnionych w ramach drugiego etapu inwestycji Murapol Osiedle Storczyków, realizowanej w dzielnicy Reta. Wszystkie lokale zostaną wyposażone w pakiet antysmogowy chroniący powietrze wewnątrz przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami.

Zamieszkaj komfortowo, wygodnie i w harmonii z otoczeniem

2020-03-03
Na warszawskiej Białołęce, przy ulicy Cieślewskich, tuż przy sosnowym lesie powstaje czwarta część inwestycji Ogrody Przyjaciół. Novisa Development oddaje właśnie do sprzedaży jej piąty etap. To domy usytuowane w centralnej części osiedla.

Murapol rozbudowuję ofertę w ramach Projektu1000

2020-03-02
Nowoczesne i funkcjonalne mieszkania, które trafiły w ramach trzeciego etapu projektu realizowanego przez Grupę Murapol w Siewierzu Jeziornej to część „projektu1000”, w którym deweloper postawił do użytku klientów ponad 1 tys. lokali mieszkalnych jednocześnie w sześciu miastach w Polsce. Wszystkie mieszkania aktualnie komercjalizowanego etapu zostaną wyposażone w pakiet antysmogowy oraz opcję rozwiązań smart home.

Oddanie mieszkań już w przyszłym roku

2020-03-02
Realizowany przez Grupę Murapol projekt Murapol Osiedle Parkowe powstający w Gliwicach w zielonej i spokojnej okolicy parków Szwajcaria i Starokozielskiego został powiększony o 96 mieszkań aktualnie wprowadzonych do sprzedaży. Wszystkie mieszkania prowadzone w ramach „projektu 1000” wyposażone zostaną w pakiet antysmogowy oraz opcję smart home.

Projekt wzbogaci się o cztery nowe budynki

2020-02-27
W ramach „projektu1000” do sprzedaży trafiły mieszkania czwartego etapu inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia, powstającej w Łodzi przy ul. Wróblewskiego, na terenie byłej przędzalni wełny czesankowej. Wszystkie lokale komercjalizowane w ramach tego etapu wyposażone zostaną w pakiet antysmogowy oraz opcję smart home pozwalającą, m.in. na zdalne sterowanie mediami w mieszkaniach.