Produkty można zgłaszać w 21 kategoriach do 11 października 2021r.

Chociaż data przyjmowania zgłoszeń jest jeszcze odległa pojawiły się już pierwsze zgłoszone produkty w prestiżowym konkursie „Diament Meblarstwa”, organizowanym przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika „BIZNES.meble.pl” i portalu www.biznes.meble.pl oraz Meble.pl S.A. Można je już zobaczyć na stronie internetowej konkursu: www.diamentmeblarstwa.pl

2021-07-27

Dekpol Deweloper sprzedał już ponad połowę mieszkań w nowej gdańskiej inwestycji wprowadzonej do oferty zaledwie dwa miesiące temu. W ramach osiedla Neo Jasień powstaną łącznie 104 mieszkania o metrażach od 34 do 71 m2. W projekcie zastosowane zostaną proekologiczne rozwiązania, w tym panele fotowoltaiczne na dachach budynków, starannie zaprojektowana zieleń z roślinami produkującymi tlen i antysmogowymi, lampy antywirusowe i antybakteryjne. Zakończenie inwestycji planowane jest na IV kwartał 2022 roku.


Unikalna inwestycja nad Odrą

2021-07-09
International Urban Project Award (IUPA), przyznawana przez Bauwelt (Berlin) i World Architecture Magazine (WA, Pekin) — promuje nowe i wyróżniające się projekty architektoniczne, które zmieniły miasta na całym świecie.

Przed nami Dzień Otwarty Murapol!

2021-06-29
Jeden z wiodących polskich deweloperów zaprasza na Dzień Otwarty. To cykliczna promocja Grupy Murapol. Tym razem w jej ramach można otrzymać zniżki na mieszkania, zewnętrzne miejsca postojowe oraz system smart home i ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu w cenie mieszkania. Wartość pakietu bonusów sięga nawet 64 tys. zł. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 3 lipca. Promocja obejmuje inwestycje realizowane w 14 miastach, w których działa deweloper.

2021-06-16
Grupa Murapol przygotowała dla swoich klientów kolejne atrakcyjne bonusy. Tym razem deweloper chce zachęcać, do nie odkładania na później decyzji o zakupie mieszkania. Rok bez rat to nawet 17,5 tys. zł brutto, które może zyskać kupujący w czerwcu lokal mieszkalny. Dodatkowo, deweloper oferuje ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu w cenie mieszkania. Promocją objęte są wszystkie inwestycje znajdujące się w aktualnej ofercie dewelopera.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 11 października 2021 roku

2021-06-11

Startuje prestiżowy konkurs „Diament Meblarstwa”, organizowany przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika „BIZNES.meble.pl” i portalu www.biznes.meble.pl oraz Meble.pl S.A. Nowa odsłona to czysta karta, którą masz szansę zapisać po swojemu!


2021-06-11

Deweloper INPRO S.A. właśnie uruchomił sprzedaż II etapu osiedla Ostoja w Rumi, zaledwie 25 minut drogi od centrum Gdyni. W ramach tej fazy projektu powstanie 108 mieszkań. Kompleks będzie charakteryzował się liczną roślinnością oraz udogodnieniami takimi jak hale garażowe, wielofunkcyjne boisko oraz place zabaw. Zakończenie budowy planowane jest na 30.09.2022 r. 


Mieszkania z rabatami nawet do 36 tys. złotych!

2021-05-25
Dzień Otwarty Grupy Murapol to cykliczna promocja dewelopera - doceniana i wyczekiwana przez klientów w całej Polsce. To okazja na kupno mieszkania w niższej cenie. Kolejna odsłona wydarzenia odbędzie się już w najbliższą sobotę, 29 maja. Do puli promocyjnych lokali trafiło ponad 200 mieszkań, zlokalizowanych w 15 miastach. Klienci będą mogli otrzymać też darmowe ubezpieczenie od pobytu w szpitalu lub utraty stałego źródła dochodu. Odwiedzający biura sprzedaży w Poznaniu, Bydgoszczy i Toruniu będą mogli spotkać się z Ambasadorem firmy – Andrzejem Bargielem. Opowie on o swojej ostatniej wyprawie Karakoram Ski Expedition

Wybierz zieloną enklawę

2021-04-28
Apartamenty Aroniowa to najnowsza propozycja firmy deweloperskiej Corpores. Na osiedlu zaplanowano tylko 18 unikalnych mieszkań położonych w 9 budynkach, które wyróżnia nowoczesna architektura. Przewodnią myślą osiedla było stworzenie funkcjonalnej i kameralnej przestrzeni otoczonej zielenią, pozwalającej na idealne dopasowanie do własnych potrzeb.

Ponad 4 tysiące mieszkań w promocji

2021-04-28
Ochrona na wypadek utraty dochodu albo pobytu w szpitalu, rok bez rat czy parking w cenie – to trzy spośród sześciu bonusów jakie Grupa Murapol stawia do dyspozycji klientów kupujących mieszkanie z jej oferty. Szeroki wachlarz korzyści to odpowiedź dewelopera na zróżnicowane preferencje, ale i obawy klientów rozważających zakup mieszkania. Promocją objęta jest cała pula ponad 4 tys. mieszkań dostępnych w ofercie Grupy Murapol.

2021-04-07

Dekpol Deweloper przygotował nową, atrakcyjną propozycję bezobsługowego produktu inwestycyjnego. W ramach unikalnego w skali Polski kompleksu Sol Marina spółka proponuje zakup apartamentów hotelowych sprzedawanych w systemie condominium. Zastosowanie sprawdzonego już w poprzednich projektach i niezwykle korzystnego modelu biznesowego zapewnia inwestorom możliwość osiągnięcia rocznej stopy zwrotu z inwestycji nawet na poziomie 7%*.


Kameralnie i w otoczeniu zieleni

2021-04-01

Pod koniec marca PINB w Warszawie wyraził zgodę na użytkowanie 11 domów szeregowych realizowanych w ramach drugiego etapu osiedla Cicha Dolina w Wilanowie. W budowie pozostaje już tylko 11 domów realizowanych przez dewelopera.


Zupełnie nowa inwestycja w sprzedaży

2021-03-25
Ogólnopolski deweloper mieszkaniowy na 20-lecie swojej działalności wprowadza do sprzedaży nową ofertę – 2 000 lokali aż w 11 inwestycjach na terenie 9 miast. Szeroka propozycja nieruchomości dotyczy zarówno kolejnych etapów realizowanych przedsięwzięć deweloperskich, jak i nowych projektów. W ramach tej jubileuszowej akcji można zakupić mieszkanie wyposażone w pakiet antysmogowy dla zapewnienia czystego powietrza w domowych wnętrzach oraz system HMS do zdalnego sterowania mediami dla zachowania oszczędności i bezpieczeństwa.

2021-03-04
Deweloper N.G. Development ogłosił na początku roku 2021 start kolejnego etapu inwestycji Dzielnica Parkowa. To osiedle w Rzeszowie z pełną infrastrukturą handlowo-usługową (własne sklepy, restauracje, przychodnia, przedszkole i wiele innych.) Tu ma się mieszkać zacisznie, blisko centrum i szlaków komunikacyjnych jednak bez konieczności zawierania typowo miejskich kompromisów, zgody na hałas i tłok.

2021-03-02

Dekpol Deweloper wzbogacił swoją ofertę o 130 pokoi condohotelowych w ramach prestiżowego kompleksu Sol Marina w Gdańsku. Równolegle z trwającymi pracami budowlanymi I etapu inwestycji, powstaje reprezentacyjny budynek, którego elewacja w kształcie rozpostartego na 11 kondygnacjach żagla góruje nad otaczającą go zabudową. Wewnątrz, oprócz pokoi hotelowych, będzie również komfortowo wyposażona strefa relaksu i czynnego wypoczynku. Deweloper będzie prowadził sprzedaż lokali w oparciu o sprawdzony i niezwykle korzystny model biznesowy. Ceny kompletnie wyposażonych i luksusowo wykończonych lokali zaczynają się od ok. 16,6 tys. zł netto za metr kwadratowy powierzchni.


Prawdziwa oaza spokoju z prywatnym parkiem

2021-02-23
Na Dolnym Mokotowie, przy ulicy Piaseczyńskiej 41, w pobliżu skarpy warszawskiej, powstaje zespół trzech budynków apartamentowych. Stanowi on część projektu całościowej rewitalizacji terenów Klubu Sportowego „Warszawianka”, opracowanego w latach 2002–2003 przez prof. dr. hab. Stefana Kuryłowicza z pracowni APA Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o.

Rabaty i miejsca postojowe w promocyjnej cenie

2021-02-16
Rabat, a w przypadku wybranych mieszkań także miejsce/a postojowe w cenie – oto co można zyskać przy zakupie mieszkania od Grupy Murapol. Z okazji 20-lecia działalności deweloper wytypował w promocji po 20 lokali w każdym mieście, w którym oferuje obecnie mieszkania. Oszczędność sięga średnio ponad 38 tys. zł.