Osiedle Akademickie powstanie na Nowym Fordonie

Murapol, jeden z wiodących deweloperów mieszkaniowych, posiadający najbardziej zdywersyfikowaną geograficznie mapę inwestycji, uruchamia przedsprzedaż lokali mieszkalnych w kolejnym mieście. W ramach pierwszego etapu premierowego projektu w Bydgoszczy - Murapol Osiedle Akademickie, stawia do dyspozycji klientów 170 mieszkań, które powstaną w dwóch 5-kondygnacyjnych budynkach, wyposażonych w innowacyjne rozwiązania – pakiet antysmogowy oraz opcję smart home. Dla zmotoryzowanych mieszkańców powstanie 100 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej oraz 70 na terenie osiedla.

Zainteresowanie nieruchomościami wzrasta

2020-07-23

W serwisie tabelaofert.pl rejestrujemy ruch znacznie wyższy niż w styczniu, który wg Google Trends był najlepszym miesiącem na rynku mieszkaniowym w tym roku. Pomimo trudnego okresu związanego z pandemią, w maju i czerwcu zwiększyliśmy liczbę zapytań o 20% w porównaniu do analogicznego okresu przed rokiem, kiedy mieliśmy hossę.


15-lecie działalności deweloperskiej

2020-07-22

Grupa Kapitałowa Home Invest obchodzi w tym roku jubileusz 15-lecia działalności deweloperskiej. Podsumowuje dotychczasowe osiągnięcia i przedstawia plany na przyszłość. W czerwcu br. miało miejsce uroczyste odsłonięcie muralu – Przyszłość na Woli, który został namalowany na ścianie budynku flagowej inwestycji Apartamenty Okopowa 59A w Warszawie


W której dzielnicy warto zamieszkać?

2020-07-20
Gdynia znana jest z bogatego zaplecza turystycznego, nowoczesnej infrastruktury oraz pięknych plaż. Z tego powodu miasto stanowi popularny cel wyjazdów turystycznych oraz cieszy się zainteresowaniem osób, które chcą zamieszkać lub zainwestować w mieszkanie nad Bałtykiem. Chcesz kupić mieszkanie w Gdyni? Podpowiadamy, w której dzielnicy szukać wymarzonego mieszkania oraz gdzie warto zainwestować kupując lokal pod wynajem

Letnia promocja w Grupie Murapol!

2020-07-17
39 tys. zł średniego rabatu to bardzo mocny argument, by właśnie w lipcu bądź sierpniu stać się właścicielem nowego mieszkania. Atrakcyjną ofertę dla swoich klientów przygotowała Grupa Murapol. Jakie są założenia kampanii „Lato w domu? Kup mieszkanie na wakacje lub wynajem. Wakacyjna promocja cenowa” tego wiodącego dewelopera mieszkaniowego?

Panoramika VI z pozwoleniem na budowę.

2020-07-17

Jeden z najbardziej lubianych przez klientów projektów Ronson Development wchodzi w końcową fazę. Deweloper uzyskał prawomocne pozwolenie na budowę VI etapu osiedla Panoramika w Szczecinie. Będzie to ostatnia szansa dla klientów, by zamieszkać w tej inwestycji z widokiem na centrum miasta. Generalny wykonawca – firma Mostostal Warszawa – od razu po uzyskaniu pozwolenia przystąpił do prac budowlanych. Sprzedaż mieszkań w Panoramice VI ruszy natomiast w poniedziałek 20 lipca. W ostatnim etapie osiedla dostępnych będzie 76 lokali w cenach od 193 tys. zł.


2020-07-16
Deweloper Monday Development z radością informuje o rozpoczęciu budowy osiedla Fama Jeżyce. Plac budowy przekazany został Generalnemu Wykonawcy - firmie Unibep, jednej z największych firm budowlanych w Polsce. Obecnie ruszyły prace przy realizacji pierwszego etapu inwestycji. Przekazanie kluczy do mieszkań przewidziane jest pod koniec 2021 roku.

Wyjątkowe miejsce na Śląsku

2020-07-15
Śląsk kojarzy się z dużymi i średnimi miastami, jak Katowice, Gliwice, Zabrze czy Bytom. Ale w ostatnich latach coraz więcej osób, które wiążą swoją przyszłość z tym regionem, jako miejsce zamieszkania wybiera mniejsze miejscowości. Przykładem tego jest Mikołów, który z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. Wśród jego plusów można wymienić dobrą lokalizację, łatwy dostęp do oferty kulturalno-edukacyjnej, a przede wszystkim mnóstwo zieleni. Czy może być inaczej w mieście, które promuje hasło „Ogród życia”?

Które dzielnice warto wziąć pod uwagę?

2020-07-13
W Poznaniu zjesz pyry z gzikiem, obejrzysz słynne koziołki i odkryjesz uroki Starego Rynku. Jeśli jednak chcesz zamieszkać tu na stałe i rozważasz zakup mieszkania, koniecznie odkryj te niezwykłe dzielnice. Mowa o Ratajach i Chartowie we wschodniej części stolicy Wielkopolski. Jakie atrakcje czekają tam na mieszkańców? Czy warto tu zamieszkać?

Ponad 1,5 tys. sprzedanych i blisko 1,1 tys. przekazanych mieszkań

2020-07-09
W pierwszym półroczu bieżącego roku Murapol podpisał 1 526 umów dot. sprzedaży mieszkań, wobec 1 696 w analogicznym okresie ubiegłego roku. W analizowanym okresie deweloper przekazał klientom klucze do 1 089 lokali, a także wprowadził do oferty 1 119 mieszkań w 7 inwestycjach na terenie 6 miast.

Rynek pierwotny w stolicy

2020-07-09
Warszawa stanowi bezapelacyjnie największy rynek nieruchomości w Polsce. To tutaj powstaje najwięcej inwestycji, a osoby zainteresowane kupnem mają najszerszy wybór mieszkań zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Jakich mieszkań poszukuje stołeczny klient oraz na jakie czynniki zwraca uwagę przy wyborze swojego wymarzonego M?

Miasto tradycji i nowoczesności

2020-07-06
Stolica Dolnego Śląska jako jedyne miasto w Polsce, została uwzględniona w rankingu „Quality of Living” na międzynarodowej liście najlepszych miast do życia w opinii swoich mieszkańców. Skąd bierze się fenomen Wrocławia i co sprawia, że ludzie tak chętnie osiadają w tym mieście, a jego mieszkańcy są niezmiennie zadowoleni z miejsca zamieszkania?

Warto poznać ofertę tego dewelopera

2020-07-03
Katowice to stolica aglomeracji górnośląskiej i jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Jeszcze do niedawna kojarzone głównie z górnictwem, dziś to miasto zieleni, kultury, wysoko wykwalifikowanych kadr i międzynarodowych firm. Nic dziwnego, że również rynek mieszkaniowy przeżywa tu prawdziwy rozkwit. Szeroką ofertę posiada tu m.in. Grupa Murapol. Co sprawia, że mieszkania tego dewelopera od lat cieszą się w Katowicach niesłabnącą popularnością?

Jak kupujemy mieszkania w Krakowie?

2020-07-03
W dawnej stolicy Polski mieszka blisko 780 tys. osób, co plasuje ją na drugim miejscu największych polskich miast pod względem ludności. Miasto z roku na rok wciąż się rozwija i przyciąga kolejnych mieszkańców. Ale kto dokładnie szuka mieszkania w Krakowie? Jakie lokale najchętniej kupowane są w stolicy Małopolski? Sprawdź, jak wygląda sytuacja na krakowskim rynku pierwotnym.

Miasto kultury i zieleni

2020-07-01
Słynące z wielowiekowej tradycji browarniczej oraz przemysłu samochodowego Tychy, to miasto, które ma do zaoferowania o wiele więcej. Atrakcyjny rynek pracy, liczne tereny zielone, bogata oferta kulturalna i sportowa, a także przyjazna mieszkańcom polityka władz miasta tworzą dobry klimat do życia. Sprawdzamy, dlaczego warto tutaj zamieszkać.

Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu rozpoczęte

2020-06-09
Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do konkursu „Diament Meblarstwa 2021”, organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A.

2020-06-05

Doskonała nadmorska lokalizacja, nowoczesna architektura, kameralna przystań z sielskim widokiem na morze, bogata oferta kulturalna, miejsca nieodkryte, dzikie, ciche – Darłówko oferuje wszystko to, czego pragniemy podczas wypoczynku. Miasto gwarantuje mnóstwo atrakcji – zarówno na weekendowy trip, jak i na dłuższy urlop. Tutaj czas płynie swoim spokojnym nurtem, tutaj zaczerpniesz energii z natury, jodu i sosnowego lasu, bo tutaj powstaje Nautic Park – inwestycja Proxin Investment, w której wypoczniesz będąc na swoim lub zarobisz na wynajmie. Projekt już się toczy a sprzedaż właśnie wystartowała.