Na osiedle realizowane przez firmę Budlex składają się 3 nowoczesne budynki, pomiędzy którymi znajdzie się rozległa przestrzeń wypełniona bogatą zielenią. Taki projekt stwarza idealne warunki do życia dla najbardziej wymagających.


Urokliwy zakątek nad Bałtykiem

2019-10-25

W nadmorskiej miejscowości Sarbinowo, tuż przy plaży, znajduje się wyjątkowy kompleks apartamentowy realizowany przez Baltimare Apartments. Cały projekt zakłada realizację czterech etapów. Trzy są już gotowe, ostatni będzie oddany w przyszłym roku.


Nowe mieszkania w Poznaniu

2019-10-23

O 38 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych powiększyła się oferta Ronson Development w poznańskim projekcie Grunwald2, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Inwestycja, licząca łącznie 268 lokali, będzie gotowa latem przyszłego roku. Nabywców znalazło już ponad 60% mieszkań w tym projekcie.


Wkrótce gotowe do odbioru

2019-10-14

Firma HEGRA Deweloper jedną ze swoich inwestycji realizuje przy ulicy Strzelniczej w Rzeszowie. Dzielnica Staroniwa jest atrakcyjną i dynamicznie rozwijającą się częścią miasta. Zakończenie budowy zaplanowane jest na IV kwartał 2019 roku.


Nowe mieszkania w Kielcach

2019-10-11

Na mieszkaniowej mapie Kielc już wkrótce pojawi się nowy punkt – inwestycja Bella Vista Dewelopera Perfect Alfa. W malowniczym zakątku miasta zaplanowano powstanie przyjaznego mieszkańcom osiedla, które wyróżniać mają przede wszystkim nowoczesność, komfort i doskonała lokalizacja. Prace budowlane trwają, a termin zakończenia inwestycji planowany jest na IV kwartał 2020 r.


Pełna infrastruktura miejska i dobry dojazd do centrum

2019-10-08

Inwestycja realizowana jest przez firmę Sokołowscy Nieruchomości. Powstaje w Białymstoku na osiedlu Dziesięciny przy ulicy Hallera. Termin zakończenia budowy zaplanowano na II kwartał 2021 roku.


Nowe mieszkania w Warszawie

2019-10-04

Ronson Development wprowadził do oferty nową pulę mieszkań na warszawskiej Białołęce. Bestsellerowe osiedle Miasto Moje powiększy się o dwa budynki i kolejnych 176 lokali. Ceny mieszkań zaczynają się od 245 tys. zł, a powierzchnie mieszczą się w przedziale od 31 do 83 mkw. W IV etapie inwestycji zrealizowana zostanie także ostatnia część Pasażu Wisła, unikatowego konceptu skupiającego liczne udogodnienia dla mieszkańców.


Mieszkania i lofty w miejscu z charakterem

2019-10-01

Euro Styl prezentuje niebanalny, nowy projekt - Dawna Poczta. Ta inwestycja wkrótce stanie się interesującym miejscem na mapie Dolnego Wrzeszcza. Będzie połączeniem historii z nowoczesnością, a dokładniej zrewitalizowanego, zabytkowego budynku, w którym kiedyś mieściła się poczta, z nowym budynkiem o wysokim standardzie.


Twój dom z widokiem na centrum

2019-09-24

Rusza sprzedaż kolejnych Domów przy Willowej w raszyńskich Falentach. Zakończenie budowy sprzedawanych obecnie etapów planowane jest na 30.11.2020. Szczególnie atrakcyjna lokalizacja wpływa na rosnące zainteresowanie domami tej inwestycji.


Nowe mieszkania w Poznaniu

2019-09-13

Poznańskie osiedle Vilda Park coraz częściej znajduje się w obrębie zainteresowania osób poszukujących nieruchomości pod inwestycję. Główną zaletą projektu jest jego doskonała lokalizacja oraz różnorodność oferty - mieszkaniowej i komercyjnej. Aktualny poziom sprzedaży mieszkań dostępnych w Vilda Park wynosi 76%.


Jednorodzinny dom blisko warszawskiej aglomeracji

2019-09-09

W podwarszawskiej Zgorzale na granicy Ursynowa i Piaseczna rusza sprzedaż kolejnych etapów inwestycji Wilgi Park Novisa Development. Zakończenie budowy tego kameralnego osiedla domków jednorodzinnych w szeregowej lub bliźniaczej zabudowie planowane jest na 30.11.2020 r.


Nowe mieszkania we Wrocławiu

2019-09-04

Położony nad samą Odrą kompleks aparthotelowy Miasto Marina to pierwszy taki projekt firmy Ronson Development. Jego budowa została ukończona, więc nabywcy apartamentów mogą już zająć się ich urządzaniem.


Sprawdź!

2019-09-02
Szukasz komfortowego i nowoczesnego mieszkania przy samym Parku Śląskim? Sprawdź Murapol Śląskie Ogrody - nowe osiedle przy ul. Bytkowskiej. Jego lokalizacja zadowoli wszystkich, którym zależy na ciszy, spokoju oraz codziennej wygodzie. Poznaj 5 powodów, dla których warto wybrać mieszkanie właśnie w tej inwestycji.

Czy można coś przewidzieć?

2019-08-30
Czy ceny mieszkań będą ciągle rosnąć? Czy w perspektywie najbliższych 15 lat można próbować coś przewidzieć? Czy w dłuższym terminie grozi nam gwałtowne załamanie cen, czy może ciągła hossa? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury.

Nowe mieszkania w Poznaniu

2019-08-28

Nowa inwestycja firmy Monday Development powstaje na poznańskich Winogradach, przy ulicy Serbskiej 15, jako kontynuacja istniejącego już Osiedla Kosmonautów.  W trzech budynkach znajdą się 344 mieszkania oraz liczne udogodnienia dla przyszłych mieszkańców.


Nowe mieszkania w Łodzi

2019-08-28

Na łódzkim Widzewie powstaje osiedle Przy Sarniej, dwuetapowa inwestycja budowana przez Profit Development. W budynkach o zróżnicowanej liczbie kondygnacji dostępna będzie szeroka oferta wygodnych, ustawnych mieszkań z przynależnymi loggiami, balkonami i zielonymi tarasami. Zakończenie I etapu planowane jest na koniec 2020 roku, natomiast II etap zostanie zakończony w połowie 2021 roku.


Nowe mieszkania w Lublinie

2019-08-28

Budowana przez cenionego Dewelopera KS Development inwestycja Głęboka 18 to ośmiokondygnacyjny, nowoczesny w formie budynek oferujący w sumie 47 komfortowych mieszkań. Przemyślana lokalizacja i zróżnicowana oferta mieszkaniowa sprawiają, że inwestycja jest idealnym wyborem zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem.