Przemyska Vita to nowe osiedle wprowadzone do sprzedaży przez Develię na gdańskim Ujeścisku. Na uwagę zasługuje niestandardowa oferta dewelopera – oprócz dwóch kameralnych budynków powstaną również wille. W I etapie inwestycji przewidziano w sumie 146 mieszkań.


2022-01-18

Develia rozpoczyna sprzedaż II etapu inwestycji Via Flora – kameralnego osiedla, powstającego w zielonej okolicy gdańskiej dzielnicy Chełm. W ramach tej fazy projektu do oferty trafiło 88  mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach. Prace budowlane ruszą już w lutym br.


2021-12-31

Dekpol Deweloper zakończył budowę Osiedla Kociewskiego w Rokitkach obok Tczewa. Nowoczesny, kameralny kompleks dzięki niskiej zabudowie, dużej odległości pomiędzy budynkami oraz przestronnym, prywatnym ogródkom zapewnia poczucie prywatności i stwarza doskonałe warunki do wypoczynku. Inwestycja otrzymała już zgodę na użytkowanie, a proces przekazywania mieszkań rozpoczął się w połowie grudnia.


W tym roku wręczono 33 diamentowe statuetki

2021-12-21

6 grudnia w Warszawie odbyła się Gala wręczenia nagród w konkursie „Diament Meblarstwa”. Oto relacja z wyjątkowego spotkania laureatów, jurorów, partnerów i patronów.


2021-12-08
Troska o naturalne środowisko, spójna koncepcja architektoniczna, zielone przestrzenie wspólne czy infrastruktura pozwalająca na rozwój społeczny, środowiskowy, kulturalny i ekonomiczny to zupełnie nowe podejście do biznesu, które wpisuje się w ideę zrównoważonego budownictwa. Aurec Home, doświadczony gracz na międzynarodowym rynku nieruchomości i kreator inteligentnych rozwiązań zagospodarowania zieleni, otrzymał prestiżową nagrodę Symbol 2021. Nagroda jest potwierdzeniem najwyższej jakości i skuteczności zarządzania oraz polityki zrównoważonego rozwoju.

Blisko parku, II linii metra i rozwiniętej infrastruktury miejskiej

2021-12-07
Develia, jeden z największych deweloperów w Polsce, nie zwalnia inwestycyjnego tempa. Rusza właśnie przedsprzedaż 196 mieszkań w projekcie Toruńska Vita, nowej propozycji firmy na warszawskim Targówku.

Nowe mieszkania w znakomitej lokalizacji

2021-12-07
Develia kontynuuje rozbudowę jednego ze swoich flagowych osiedli w Krakowie. W ósmym etapie inwestycji Centralna Park powstanie w sumie 139 mieszkań. Zakończenie budowy zaplanowane jest na początek 2024 roku.

2021-11-29

INPRO S.A. właśnie zakończyło budowę I etapu osiedla Ostoja w Rumi. Utworzone w ramach kompleksu budynki A-E uzyskały już pozwolenie na użytkowanie. Proces przekazywania kluczy do lokali ich nowym właścicielom rozpocznie się na początku grudnia.


2021-11-23

W gdańskich Łostowicach powstało osiedle, które swoją urodą bije na głowę podobne tego typu projekty - mowa o EGO, kameralnej inwestycji przy ulicy Wielkoposkiej, w ramach której powstało 20 jednorodzinnych domów miejskich. Projekt jest już zakończony, przyjrzyjmy mu się więc bliżej...


2021-11-16
Trójmiejski deweloper - Pomorskie Domy - buduje w Gdańsku kolejny projekt mieszkaniowy: budynek Zagaje, który stanie na rogu ulic Warszawskiej i Białostockiej. Ta kameralna inwestycja z 47 mieszkaniami ma być gotowa w IV przyszłego roku.

2021-11-08
Jury konkursu „Diament Meblarstwa” wyłoniło najlepsze produkty 16. edycji.

2021-10-21

Dekpol Deweloper zakończył sprzedaż I etapu kompleksu Sol Marina. Nabywców znalazły wszystkie 77 luksusowe apartamenty oferowane w trzynastu kameralnych budynkach. Obecnie w sprzedaży dostępne są lokale budowane w ramach II etapu inwestycji. Sol Marina to unikalny projekt w skali całego kraju z własną mariną jachtową, położony na gdańskim wybrzeżu.


Ekologicznie i w kontakcie z przyrodą

2021-10-07

Develia wprowadziła do sprzedaży 110 lokali w ramach I etapu Alei Praskich – nowej inwestycji na warszawskiej Pradze Południe. Osiedle będzie wyróżniać się zastosowaniem licznych proekologicznych rozwiązań i dbałością o powierzchnie zielone. Deweloper planuje m.in. certyfikację pierwszej fazy projektu w międzynarodowym systemie BREEAM.


2021-08-09

Najnowsza inwestycja Dekpol Deweloper zlokalizowana jest w Sztutowie, jednej z najpiękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej. W pierwszym etapie inwestor wybuduje łącznie 189 apartamentów o metrażach od 28 do 49 mkw. Nadmorski klimat oraz bezpośredni kontakt z naturą zapewnią mieszkańcom relaks i udany wypoczynek przez cały rok. Oddanie do użytkowania gotowych lokali planowane jest w 2023 roku.


2021-07-28

Nowoczesne osiedla w dogodnej lokalizacji, z rozbudowaną infrastrukturą i otoczeniem zieleni, to częste preferencje klientów decydujących się na zakup wymarzonego mieszkania. Osiedlem, łączącym bliskość miejskich atrakcji z terenami rekreacyjnymi, jest LINEA. Właśnie ruszyła sprzedaż nowego etapu inwestycji.


2021-07-27

Dekpol Deweloper sprzedał już ponad połowę mieszkań w nowej gdańskiej inwestycji wprowadzonej do oferty zaledwie dwa miesiące temu. W ramach osiedla Neo Jasień powstaną łącznie 104 mieszkania o metrażach od 34 do 71 m2. W projekcie zastosowane zostaną proekologiczne rozwiązania, w tym panele fotowoltaiczne na dachach budynków, starannie zaprojektowana zieleń z roślinami produkującymi tlen i antysmogowymi, lampy antywirusowe i antybakteryjne. Zakończenie inwestycji planowane jest na IV kwartał 2022 roku.


Unikalna inwestycja nad Odrą

2021-07-09
International Urban Project Award (IUPA), przyznawana przez Bauwelt (Berlin) i World Architecture Magazine (WA, Pekin) — promuje nowe i wyróżniające się projekty architektoniczne, które zmieniły miasta na całym świecie.