Mieszkania na sprzedaż Warszawa Włochy

Znaleziono 111 ofert
Wyszukuję...
Mieszkanie dwupokojowe 50,00 m², Warszawa, Włochy, Kleszczowa, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
670 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 71,00 m², Warszawa, Włochy, Wylot, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 050 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 73,64 m², Warszawa, Włochy, Zapustna, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
800 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 61,50 m², Warszawa, Włochy, Astronautów, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
730 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 42,59 m², Warszawa, Włochy, Przerwana, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
615 000 zł
Reklama
Kawalerka 27,42 m², Warszawa, Włochy, Łopuszańska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
403 000 zł
Willa Kleszczowa 10, nowe mieszkania, DWP Buczkowski Kowalski Sp. k., ul. Kleszczowa 10, Włochy (Stare Włochy), Warszawa Oferta szczegóły link
od 11 340 zł/m²
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Mieszkanie trzypokojowe 76,00 m², Warszawa, Włochy, Jagny, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 150 000 zł
Kawalerka 29,00 m², Warszawa, Włochy, Pilchowicka, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
459 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 68,00 m², Warszawa, Włochy, Budki Szczęśliwickie, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
770 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 53,20 m², Warszawa, Włochy, Czesława Tańskiego, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
585 000 zł

Mieszkania Warszawa Włochy Sprzedaż

Włochy to dzisiaj jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Nic w tym dziwnego, zważając na fakt, że dopiero niedawno deweloperzy poważnie zainteresowali się terenami w tym regionie. Wcześniej Włochy stanowiły tak naprawdę peryferia Warszawy, jednak miasto się rozrasta, przez co dzielnica ta dzisiaj staje się integralną częścią stolicy. Nieustannie pojawiają się coraz to nowe mieszkania na sprzedaż w Warszawie we Włochach.

Czym charakteryzują się Włochy?

Dzielnica Włochy to jedna z największych jednostek administracyjnych Warszawy. Jej powierzchnia wynosi około 30 km^2. Jednocześnie Włochy to dzielnica w dużej mierze pusta, ponieważ gęstość zaludnienia jest tutaj bardzo mała. Wynika to po części z faktu, że duży obszar dzielnicy zajmuje lotnisko. Właśnie we Włochach znajduje się bowiem Lotnisko Okęcie, czyli największy tego typu obiekt w Polsce.

Jednak kwestia małego zagęszczenia ludności wynika również z czegoś innego. Ilość budynków mieszkalnych we Włochach jest po prostu stosunkowo mała. Dużo jest tutaj natomiast terenów zielonych, które jak na razie są niezagospodarowane. Niemniej jednak wiele terenów naturalnych jest również zadbanych. Warto w tym miejscu przywołać choćby Park Kombatantów, w którym mieszkańcy Włoch chętnie spędzają czas wolny.

Mieszkania na sprzedaż we Włochach w dużej mierze interesują rodziny z dziećmi. Wynika to z faktu, że dzielnica ta wydaje się wręcz stworzona dla rodzin z dziećmi. Tak też uznał GUS w swoim rankingu warszawskich dzielnic. Włochy zostały uznane nie tyle za dobre miejsce do życia, co wręcz za najlepszą dzielnicę dla rodzin z dziećmi. Duża liczba żłobków i przedszkoli, wiele terenów na spacery oraz niska przestępczość, cisza i ogólny spokój to główne czynniki, które zadecydowały o miejscu Włoch w rankingu.

Jakie mieszkania na sprzedaż Warszawa Włochy?

Liczba inwestycji deweloperskich we Włochach jest bardzo duża, tym samym nabywcy mieszkań w tej okolicy mają spory wybór. Wiele inwestycji stanowią nowoczesne budynki z przestronnymi mieszkaniami. Zwykle są one wykończone w bardzo wysokim standardzie. Mowa tutaj o mieszkaniach w blokach mieszczących się na strzeżonych osiedlach. Jednak nie brakuje również opcji bardziej ekonomicznych.

Mieszkania na sprzedaż we Włochach to również mniejsze lokale wykończone w średnim standardzie. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że ceny mieszkań w Warszawie we Włochach są niższe niż w większości innych dzielnic miasta. Wynika to z lokalizacji dzielnicy, która znajduje się w lekkim oddaleniu od centrum. Niemniej jednak połączenie komunikacyjne Włoch ze Śródmieściem, a także innymi dzielnicami, jest bardzo dobre. Tym samym lokalizacja nie jest raczej realnym problemem, a raczej okazją na znalezienie atrakcyjnego mieszkania w przystępnej cenie.

Oczywiście mieszkania na sprzedaż w Warszawie we Włochach to również nieruchomości z rynku wtórnego. Niemniej jednak w tej dzielnicy rynek wtórny jest stosunkowo słabo rozwinięty. Można tutaj jednak znaleźć mieszkania w blokach wybudowanych kilka, kilkanaście, a rzadziej kilkadziesiąt lat temu.
Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 28 829 osób
UP