zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Lokale użytkowe do wynajęcia Warszawa

Znaleziono 6 147 ofert
Wyszukuję...
OFERTY TOP
Biuro 1 833,20 m², Warszawa, Śródmieście, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
140 000 zł
WSZYSTKIE OFERTY
Biuro 214,00 m², Warszawa, Wola, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
15 526 zł
Biuro 629,24 m², Warszawa, Śródmieście, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
44 937 zł
Biuro 518,94 m², Warszawa, Wola, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
47 365 zł
Biuro 380,00 m², Warszawa, Śródmieście, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
30 237 zł
Biuro 168,00 m², Warszawa, Bielany, Wólczyńska, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
6 804 zł
Biuro 170,00 m², Warszawa, Ursynów, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
9 548 zł
Biuro 60,27 m², Warszawa, Mokotów, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
5 171 zł
Biuro 350,00 m², Warszawa, Praga Południe, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
17 150 zł
Biuro 150,00 m², Warszawa, Żoliborz, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
9 500 zł
Biuro 235,00 m², Warszawa, Mokotów, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
8 772 zł
Biuro 24,00 m², Warszawa, Śródmieście, Aleja Armii Ludowej, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
~1 906 zł
Biuro 980,00 m², Warszawa, Wola, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
80 272 zł
Biuro 658,00 m², Warszawa, Mokotów, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
38 498 zł
Biuro 335,00 m², Warszawa, Śródmieście, Muranów, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
19 600 zł
Biuro 129,00 m², Warszawa, Wola, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
5 000 zł
Biuro 130,00 m², Warszawa, Śródmieście, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
4 680 zł
Biuro 376,00 m², Warszawa, Mokotów, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
23 759 zł
Biuro 768,00 m², Warszawa, Wola, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
44 544 zł

Lokale użytkowe Warszawa wynajem

Warszawa to największe miasto w Polsce, stolica kraju, centrum biznesowe, kulturalne, edukacyjne i sportowe. Nie dziwi zatem, że lokale użytkowe w Warszawie cieszą się dużym wzięciem. Różnorodność obiektów dostępnych na sprzedaż w stolicy kraju jest ogromna. Dotyczy ona powierzchni, przeznaczenia oraz oczywiście ceny.

Różnorodne lokale użytkowe Warszawa

Metraże lokali użytkowych w Warszawie zaczynają się od kilkunastu, a kończą na kilkuset metrach kwadratowych. Najmniejsze pomieszczenia przeznaczone są głównie pod organizację niewielkiego biura, jednoosobowego lokalu usługowego lub małego sklepu. Większe powierzchnie budzą zainteresowanie wieloosobowych firm, szukających dla siebie przestrzeni biurowej oraz przedsiębiorców planujących otwarcie sklepu samoobsługowego, restauracji, kawiarni czy pracowni technicznej.

Poszukując lokalu odpowiedniego dla danego przedsięwzięcia, należy wziąć pod uwagę liczne czynniki. Kluczową kwestią jest przystosowanie lokalu do danego typu działalności. Przykładowo lokal gastronomiczny wymaga zaplecza, które z łatwością będzie można zagospodarować na kuchnię czy magazyn żywności. Niezbędne jest również doprowadzenie wszystkich mediów, takich jak prąd czy woda.

Warto zauważyć, że niektóre lokale posiadają odpowiednie wyposażenie, predysponujące przestrzeń do konkretnego typu zagospodarowania. Biurka, krzesła czy stoły konferencyjne są niezbędne w każdym biurze. Natomiast sprzęt kuchenny, stoły czy bar dostępne od momentu zakupu lokalu, to duże ułatwienie dla przedsiębiorców otwierających lokal gastronomiczny. Należy jednak pamiętać, że cena urządzonych lokali użytkowych w Warszawie jest oczywiście wyższa niż w przypadku zupełnie niezagospodarowanych przestrzeni.

Najlepsze lokalizacje lokali użytkowych

Intuicyjnie wydaje się, że najlepszą lokalizacją lokalu użytkowego jest centralna część miasta. Wskazują na to również ceny, zwykle wyższe właśnie w tej części Warszawy. Rzeczywiście w wielu przypadkach prowadzenie zakładu usługowego czy sklepu w centrum stolicy jest najbardziej dochodowe. Z drugiej strony równie wysokie dochody często można uzyskać również w innych miejscach, gdzie ceny lokali użytkowych są zdecydowanie niższe. Warto zatem zrobić odpowiedni rekonesans i zastanowić się, gdzie zakup lokalu użytkowego w Warszawie będzie najbardziej opłacalny.

W przypadku przestrzeni biurowych, większość przedsiębiorstw poszukuje lokalu w centrum miasta lub też w prestiżowych biurowcach, w innych częściach Warszawy. Prestiżowy adres jest w tym przypadku bardzo ważny, ponieważ przez jego pryzmat wielu klientów ocenia kompetencje danej firmy. Natomiast jeśli chodzi o lokale usługowe i sklepy, zdarza się, że najlepszym pomysłem jest otwarcie biznesu na obrzeżach miasta. Dobrą lokalizacją wydaje się nowe osiedle, na którym brakuje jeszcze wielu elementów infrastruktury usługowo-handlowej. Jednocześnie nie brakuje tam potencjalnych klientów. Cena zakupu nieruchomości w takiej lokalizacji powinna być natomiast znacznie niższa niż w którejś z centralnych dzielnic miasta.
Promocje
i Premiery Mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 27 232 osoby
UP