ogłoszenia polecane

Lokum di Trevi – na tym osiedlu znajdziesz wszystko! Skorzystaj z promocyjnej oferty i zamieszkaj w najlepiej skomunikowanym miejscu na południu Wrocławia.

Mieszkanie 3-pokojowe za 340 000 zł !

ogłoszenia

Prześwietlamy jedyną taką ofertę na rynku. Klientom Murapolu, którzy teraz kupują mieszkanie, przysługuje specjalna premia. Dzięki niej przez cały rok nie muszą płacić rat kredytu hipotecznego. Zrobi to za nich Murapol.

Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy, właśnie uruchomił specjalny program, który wspiera osoby kupujące mieszkanie na kredyt. Akcja „Rok bez rat za mieszkanie” potrwa przez dwa tygodnie i obejmuje mieszkania Murapolu w całej Polsce. Sprawdziliśmy, co trzeba zrobić, by pieniądze na raty zostały w portfelu.

Jak otrzymać premię Murapolu? Wystarczy sprawdzić jedyną taką ofertę promocyjnych mieszkań dostępną na stronie murapol.pl. Spotkanie z doradcą dewelopera w jednym z 12 miast pozwoli wybrać i zarezerwować najlepsze dla siebie mieszkanie. Wysokość zaoszczędzonej kwoty poznajemy tuż po uzyskaniu w banku decyzji kredytowej wraz z informacją o miesięcznej wysokości raty. Równowartość pieniężną 12 rat kredytu hipotecznego klient otrzymuje od Murapolu po podpisaniu umowy zakupu. Taka premia w momencie zakupu mieszkania daje nie tylko spokój. Pozwala też wygodnie zaplanować spłatę pozostałej części kredytu. Dzięki zaoszczędzonym pieniądzom łatwiej też będzie wykończyć mieszkanie, kupić meble czy zorganizować przeprowadzkę. Warto się pospieszyć, bo promocja Murapolu jest ograniczona czasowo.

Do końca promocji zostało 10 dni

PIERWSI KLIENCI ZYSKUJĄ.

WYBIERZ SWÓJ BONUS NA START:

• atrakcyjny harmonogram płatności 10/90
• wykończenie pod klucz już od 199 zł/m2
• 50% rabatu na miejsce w garażu podziemnym.


Zadzwoń i dowiedz się więcej.


Do końca promocji zostało 7 dni

W Nowym Porcie pozostało w sprzedaży 14 mieszkań. Wszystkie są gotowe do odbioru, posiadają pełną dokumentację. Mieszkania są estetyczne, funkcjonalne i przed wszystkim TANIE! Już w tej chwili ceny są bardzo niskie, a my obniżamy je dodatkowo o 10.000 zł. Czekamy na Państwa.

 

Do końca promocji zostało 9 dni


Kup mieszkanie z wykończeniem w jednej z trzech opcji:
• standard
• standard plus
• VIP

Skorzystaj z naszego internetowego Panelu Wykończeń, wybierz materiały i wprowadź się do gotowego mieszkania.

Dobra wiadomość dla szukających mieszkania w MDM. Archicom nadal gwarantuje dopłatę nawet do 90 tys. złotych.

Wybierz mieszkanie z ponad 500 ofert i odbierz w prezencie AGD.


Zamieszkaj na osiedlu z placem zabaw, pergolą i fontanną!

Lokum da Vinci, ul. Bajana, 3 rodzinne pokoje od 394 000 zł.

Mieszkania objęte promocją:
G1-6-1
G1-3-1
G1-7-1
Sprawdź na liście ofert!


Wybrane mieszkania w atrakcyjnych cenach!

Promocja cenowa na wybrane mieszkania.

Promocja cenowa na wybrane mieszkania.

Przy wybranych mieszkaniach rabat - 50% na garaż!

Przy wybranych mieszkaniach rabat 50% na garaż!


Przy wybranych mieszkaniach 50% rabatu na garaż.


Spółka Triada-Dom zaprasza na drzwi otwarte na prowadzonych przez siebie inwestycjach we Wrocławiu: Złociste Jarzębiny – przy ul. Zatorskiej (mieszkania gotowe), Pod Platanami przy ul. H. J. Kamieńskiego, Przystankowa –Wojszyce przy ul. Przystankowej. 

W sprzedaży oferujemy mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe, miejsca parkingowe w garażu wielostanowiskowym, miejsca parkingowe naziemne oraz  komórki lokatorskie. Drzwi otwarte każdego dnia – po uprzednim umówieniu się  pod nr tel. 609 997 998.

I etap już gotowy do odbioru!

Mieszkania w atrakcyjnych cenach.

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Maślice oferuje gotowe mieszkanie dwupokojowe o pow. uż. 56 m2 z balkonem 7,70 m2 i piwnicą 4,4 m2 w atrakcyjnej cenie 256 592 zł.

Mieszkanie w budynku z pozwoleniem na użytkowanie.