Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty osiedla Jodłowicka 7, który odbędzie się 22 maja 2021r. (sobota), w godzinach od 9:00 do 16:00.

Podczas spotkań zapewniamy Państwu możliwość:
  • wstępu na teren budowy,
  • zapoznania się z funkcjonalnymi rozkładami każdego z mieszkań w ofercie,
  • zaznajomienia się z materiałami prezentacyjnymi dostępnymi w biurze sprzedaży,
  • konsultacji z doradcami kredytowymi i zapoznania się z ofertami kredytów.

Spotkania odbędą się z uwzględnieniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, limitów osób w biurze oraz niezbędnego odstępu czasowego pomiędzy spotkaniami.

W celu umówienia się na prezentację, prosimy o zarezerwowanie godziny spotkania pod numerem telefonu:
71 331 76 07 lub 605 234 900.

Do zobaczenia!

Wydarzenie za 6 dni
W budynku na IV etapie osiedla zainstalowane zostaną lampy antybakteryjne. Specjalny system oświetleniowy zaplanowano w wiatrołapach klatek schodowych oraz w korytarzach na wszystkich piętrach. Lampy skutecznie chronią przed bakteriami i wirusami. Jednostki wykorzystują promieniowanie UV-C, które jest jedną z najefektywniejszych metod dezynfekcji powietrza. Światło likwiduje nawet 99,9% drobnoustrojów. Lampy wyposażone są w komorę przepływową UV-C, co daje sposobność sterylizacji w obecności ludzi. Rozwiązanie powstało z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców. To ważne, by wychodząc do własnego domu czuć się pewnie i komfortowo.

Kupujesz mieszkanie w Murapol i chciałbyś sam sobie wybrać sąsiada? A może znasz kogoś, kto szuka swojego wymarzonego M?

Nie zwlekaj, poleć ofertę dewelopera znajomym lub bliskim i zyskaj nawet 5 000 zł! 

Szczegóły na stronie dewelopera w zakładce strefa klienta.