zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej opcji:
wybierz z listy
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Położenie:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Standard wykończenia:
Numer oferty:
Ulica:
Mapa
Lista
87 ofert
Sortuj: najnowsze
Filtruj Sortuj
87 ofert
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
zamknij
Zobacz także
● mieszkania do wynajęcia 1 pokojowe łódź ● mieszkania do wynajęcia 2 pokojowe łódź ● mieszkania do wynajęcia 3 pokojowe łódź ● mieszkania do wynajęcia 4 pokojowe łódź ● mieszkania do wynajęcia z windą łódź ● mieszkania do wynajęcia z tarasem łódź ● mieszkania do wynajęcia dwupoziomowe łódź ● mieszkania do wynajęcia z oddzielną kuchnią łódź ● mieszkania do wynajęcia od 25 m² do 30 m² łódź ● mieszkania do wynajęcia od 50 m² do 55 m² łódź ● mieszkania do wynajęcia od 55 m² do 60 m² łódź ● mieszkania do wynajęcia od 70 m² do 80 m² łódź ● mieszkania do wynajęcia od 100 m² łódź ● mieszkania do wynajęcia górna ● mieszkania do wynajęcia bałuty ● mieszkania do wynajęcia śródmieście ● mieszkania do wynajęcia polesie ● mieszkania do wynajęcia widzew ● mieszkania do wynajęcia grażyny łódź ● mieszkania do wynajęcia orzechowa łódź ● mieszkania do wynajęcia leszczyńskiej łódź ● mieszkania do wynajęcia ciołkowskiego łódź ● mieszkania do wynajęcia łagiewnicka łódź ● mieszkania do wynajęcia paradna łódź ● mieszkania do wynajęcia wyszyńskiego łódź ● mieszkania do wynajęcia krucza łódź ● mieszkania do wynajęcia mikołaja łódź ● mieszkania do wynajęcia urzędnicza łódź ● mieszkania do wynajęcia pieniny łódź ● mieszkania do wynajęcia grabieniec łódź ● mieszkania do wynajęcia uprawna łódź ● mieszkania do wynajęcia służbowa łódź ● mieszkania do wynajęcia kościelna łódź ● mieszkania do wynajęcia senatorska łódź ● mieszkania do wynajęcia papiernicza łódź ● mieszkania do wynajęcia radwańska łódź ● mieszkania do wynajęcia wólczańska łódź ● mieszkania do wynajęcia bartoka łódź ● mieszkania do wynajęcia częstochowska łódź ● mieszkania do wynajęcia lutego łódź
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

EKSPERCI W ŁODZI

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Zapytaj lokalnego pośrednika!
Jacek Frątczak - FILAR NIERUCHOMOŚCI

Jacek Frątczak

FILAR NIERUCHOMOŚCI
pokaż numer
Monika Grzeląska - freedom nieruchomości

Monika Grzeląska

freedom nieruchomości
pokaż numer
Anna Czekalska - WGN Nieruchomości

Anna Czekalska

WGN Nieruchomości
pokaż numer

Mieszkania Łódź wynajem

Łódź jest miastem posiadającym wszelkie predyspozycje, aby stanowić jeden z najważniejszych ośrodków miejskich w kraju. Miasto to zajmuje trzecią pozycję w Polsce, jeśli chodzi o liczbę mieszkańców, leży w centralnej części kraju i jest doskonale skomunikowane z najważniejszymi miastami, w tym ze stolicą kraju. Wydaje się, że wreszcie, po latach stagnacji, Łódź zaczyna w końcu zajmować należną jej pozycję.

 

Mieszkania w Łodzi

Rozwój miasta jest bardzo dobrze widoczny w popycie na mieszkania. Chodzi tutaj nie tylko o sprzedaż mieszkań, ale również o ich wynajem. W Łodzi nie brakuje lokali na rynku wtórnym, które właściciele decydują się wynajmować. Wiele z nich to nieruchomości w bardzo dobrym stanie, znajdujące się w kilkuletnich blokach. W ostatnich latach bowiem powstało w mieście wiele inwestycji budowlanych, które wzbudziły zainteresowanie osób traktujących zakup mieszkania jako inwestycję. Wielu z nich wynajmuje dzisiaj lokale, czerpiąc w ten sposób z nieruchomości stały dochód.

 

Kogo interesuje wynajem mieszkań Łódź?

Na wynajem mieszkań w Łodzi decydują się między innymi studenci. Każdego roku tysiące ludzi, którzy właśnie zakończyli edukację w szkole, podejmuje studia na łódzkich uczelniach. Mają oni w czym wybierać, gdyż w Łodzi działa wiele renomowanych uczelni - publicznych i prywatnych. Nie sposób w tym miejscu nie wspomnieć o Uniwersytecie Łódzkim, który przyciąga studentów z całego województwa i nie tylko. Ponadto, słynna na całą Polskę, a także dużą części Europy, jest łódzka Szkoła Filmowa. Wykształciła ona wielu doskonałych ludzi kina i teatru, czemu zawdzięcza swój niewątpliwy prestiż. Studenci wymienionych, jak i wielu innych uczelni, nie dysponując funduszami umożliwiającymi im zakup nieruchomości, decydują się na wynajem mieszkania w Łodzi.

 

Intensywna promocja miasta, którą można zauważyć co najmniej od kilku lat, sprawia, że w mieście pojawiają się również turyści, którzy byli tu wcześniej raczej rzadko spotykani. Wielu z nich również korzysta z wynajmu mieszkań w Łodzi. Inwestorom często bardziej opłaca się bowiem wynajmować mieszkanie na krótkie okresy, przez co ich głównymi klientami są właśnie turyści.

 

Atrakcyjna i rozrywkowa Łódź

Zmieniająca swoje oblicze Łódź staje się dzisiaj coraz atrakcyjniejsza i to dla różnych grup ludzi. Od lat głównym miejscem spotkań Łodzian jest ulica Piotrkowska i Manufaktura, jednak lokale, w których można dobrze zjeść, wypić i posłuchać muzyki pojawiają się w różnych częściach miasta. Przybywa także firm usługowych oraz handlowych. Dzisiaj Łódź daje się już pod żadnym względem nie odstawać od pozostałych polskich miast wojewódzkich. Daje się to odczuć zarówno w przestrzeni publicznej, jak i w codziennym życiu.

 

Mieszkania na wynajem w Łodzi znaleźć można w różnych częściach miasta. Największe zainteresowanie budzą mieszkania na Polesiu i Bałutach. W tych rejonach w ostatnich latach powstaje również najwięcej nowych bloków mieszkalnych, stąd wynajmowane nieruchomości to często niemal nowe lokale w doskonałym stanie. Oczywiście popularne wśród wynajmujących są również mieszkania leżące nieopodal uczelni wyższych. i na osiedlach ościennych.
Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 21 592 osoby
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.