Mieszkania do wynajęcia Poznań

Znaleziono 46 ofert
FILTRUJ
Wyszukuję...
Kawalerka 26,72 m², Poznań, Naramowice, Sielawy, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 200 zł
Mieszkanie dwupokojowe 56,00 m², Poznań, Sołacz, Wiece, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 300 zł
Mieszkanie trzypokojowe 77,00 m², Poznań, Chartowo, os. Czecha, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 400 zł
Kawalerka 30,00 m², Poznań, Rataje, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
1 800 zł
Kawalerka 25,00 m², Poznań, Rataje, ul. Piłsudskiego/os. Powstań narodowych, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
1 200 zł
Mieszkanie dwupokojowe 60,00 m², Poznań, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
3 500 zł
Kawalerka 24,00 m², Poznań, Wilda, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
1 600 zł
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowiaków 50, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Mieszkanie trzypokojowe 79,00 m², Poznań, Stare Miasto, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
3 900 zł
Mieszkanie dwupokojowe 46,00 m², Poznań, Jeżyce, Jeżycka, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 37,00 m², Poznań, Wilda, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 550 zł
Mieszkanie dwupokojowe 42,00 m², Poznań, Stare Miasto, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 800 zł
Mieszkanie dwupokojowe 37,60 m², Poznań, Grunwald, Szamotulska, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 400 zł
Mieszkanie czteropokojowe 62,00 m², Poznań, Młyńska, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 950 zł
Mieszkanie dwupokojowe 35,00 m², Poznań, Żegrze, Unii Lubelskiej, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 000 zł
Kawalerka 25,00 m², Poznań, Bliźniąt, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 300 zł

Mieszkania Poznań wynajem

Liczący niemal 550 tys. mieszkańców Poznań to bez cienia wątpliwości jedno z kilku najważniejszych polskich miast. Jest to niezwykle istotny ośrodek gospodarczy, jak i kulturalny. W Poznaniu działa również wiele renomowanych uczelni, nie brakuje także ważnych ośrodków sportowych. Ponadto, dzięki połączeniom drogowym, kolejowym i lotniczym, Poznań stanowi istotny węzeł komunikacyjny. Stąd też rynki mieszkaniowe w Poznaniu - zarówno pierwotny, jak i wtórny - są niezwykle silne. Dużym wzięciem cieszą się również mieszkania na wynajem w Poznaniu.

 

Nowe mieszkania Poznań - atrakcyjność stolicy Wielkopolski

Spośród wszystkich miast wojewódzkich, Poznań wymieniany jest jako jedna z kilku najlepszych miejscowości do życia. Najczęściej wymienia się to miasto obok Wrocławia, Warszawy, Gdyni czy Krakowa. Dlaczego życie w Poznaniu jest tak dobre?

 

Pierwsza kwestia to doskonałe wskaźniki ekonomiczne Poznania. Od lat rośnie w tym mieście sektor usług, jednak obecne są również firmy przemysłowe. W Poznaniu inwestuje wiele firm zagranicznych, które zapewniają stabilną i ambitną pracę za dobre pieniądze. Dobrze rozwija się także branża turystyczna. Od kilku lat Poznań jest mocno promowany jako miasto turystyczne, co przekłada się na wzrost liczby odwiedzających - zarówno z Polski, jak i z krajów zagranicznych. Część turystów wybiera hotele lub hostele, jednak nie brakuje też takich, którzy wolą wynająć mieszkanie w Poznaniu, zwłaszcza, jeśli planują nieco dłuższy pobyt.

 

Wynajem mieszkań Poznań - raj dla inwestorów

Z pewnością do wzrostu sprzedaży nowych mieszkań w Poznaniu w dużej mierze przykładają się również inwestorzy, który decydują się ulokować pieniądze w nieruchomościach, na których zarabiają poprzez wynajem. Dlaczego Poznań to dobre miejsce do inwestycji pod wynajem? Prężnie rozwijające się miasta zawsze przyciągają inwestorów, gdyż ceny nieruchomości w takich miejscowościach w zasadzie stale rosną, podobnie jak popyt na wynajem. Co więcej, Poznań jest ważnym węzłem komunikacyjnym, co z perspektywy inwestorów jest niezwykle istotne. Przez teren aglomeracji przebiega trasa międzynarodowa łącząca Warszawę z Berlinem. Ponadto, miasto posiada port lotniczy obsługujący trasy krajowe i międzynarodowe. W mieście znajduje się również dworzec kolejowy, z którego odjeżdżają pociągi we wszystkich kierunkach.

 

W Poznaniu opłaca się kupować mieszkania pod wynajem. Kto najczęściej z nich korzysta? Wynajem mieszkań w Poznaniu to duży i zróżnicowany rynek. Ważną jego część stanowią luksusowe apartamenty o metrażu sięgającym nawet ponad 100 mkw. Ponad 1/3 odwiedzających stolicę Wielkopolski stanowią podróżni biznesowi. Przeważnie dysponują oni dużymi funduszami oraz cenią sobie komfort, przez co poszukują przestronnych mieszkań o wysokim standardzie. Jednak wynajem mieszkań w Poznaniu to również niewielkie lokale o zdecydowanie niższym standardzie. Ceny wynajmu mieszkań tego typu są rzecz jasna o wiele niższe. Wzbudzają one zainteresowanie głównie studentów, a także części turystów, którzy przyjeżdżają do miasta w celach rekreacyjnych. W przypadku tych ostatnich chodzi oczywiście o krótkoterminowy wynajem mieszkań, który w ostatnich latach staje się coraz popularniejszy.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 30 306 osób
UP