zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej opcji:
wybierz z listy
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Położenie:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Standard wykończenia:
Numer oferty:
Ulica:
Mapa
Lista
42 oferty
Sortuj: najnowsze
Filtruj Sortuj
42 oferty
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
zamknij
Zobacz także
● mieszkania do wynajęcia 1 pokojowe poznań ● mieszkania do wynajęcia 2 pokojowe poznań ● mieszkania do wynajęcia 3 pokojowe poznań ● mieszkania do wynajęcia 4 pokojowe poznań ● mieszkania do wynajęcia z ogródkiem poznań ● mieszkania do wynajęcia z windą poznań ● mieszkania do wynajęcia z tarasem poznań ● mieszkania do wynajęcia dwupoziomowe poznań ● mieszkania do wynajęcia z oddzielną kuchnią poznań ● mieszkania do wynajęcia do 25 m² poznań ● mieszkania do wynajęcia od 45 m² do 50 m² poznań ● mieszkania do wynajęcia od 50 m² do 55 m² poznań ● mieszkania do wynajęcia od 60 m² do 70 m² poznań ● mieszkania do wynajęcia od 100 m² poznań ● mieszkania do wynajęcia chartowo ● mieszkania do wynajęcia jeżyce ● mieszkania do wynajęcia stare miasto ● mieszkania do wynajęcia rataje ● mieszkania do wynajęcia sołacz ● mieszkania do wynajęcia piątkowo ● mieszkania do wynajęcia naramowice ● mieszkania do wynajęcia ławica ● mieszkania do wynajęcia grunwald ● mieszkania do wynajęcia łazarz ● mieszkania do wynajęcia marcelin ● mieszkania do wynajęcia turkusowa poznań ● mieszkania do wynajęcia meissnera poznań ● mieszkania do wynajęcia stare żegrze poznań ● mieszkania do wynajęcia majakowskiego poznań ● mieszkania do wynajęcia mostowa poznań ● mieszkania do wynajęcia młyńska poznań ● mieszkania do wynajęcia śniadeckich poznań ● mieszkania do wynajęcia wyspiańskiego poznań ● mieszkania do wynajęcia zwierzyniecka poznań ● mieszkania do wynajęcia dąbrowskiego poznań ● mieszkania do wynajęcia maja poznań ● mieszkania do wynajęcia garbary poznań ● mieszkania do wynajęcia żupańskiego poznań ● mieszkania do wynajęcia ułańska poznań ● mieszkania do wynajęcia stróżyńskiego poznań
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

EKSPERCI W POZNANIU

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Zapytaj lokalnego pośrednika!

Mieszkania Poznań wynajem

Liczący niemal 550 tys. mieszkańców Poznań to bez cienia wątpliwości jedno z kilku najważniejszych polskich miast. Jest to niezwykle istotny ośrodek gospodarczy, jak i kulturalny. W Poznaniu działa również wiele renomowanych uczelni, nie brakuje także ważnych ośrodków sportowych. Ponadto, dzięki połączeniom drogowym, kolejowym i lotniczym, Poznań stanowi istotny węzeł komunikacyjny. Stąd też rynki mieszkaniowe w Poznaniu - zarówno pierwotny, jak i wtórny - są niezwykle silne. Dużym wzięciem cieszą się również mieszkania na wynajem w Poznaniu.

 

Nowe mieszkania Poznań - atrakcyjność stolicy Wielkopolski

Spośród wszystkich miast wojewódzkich, Poznań wymieniany jest jako jedna z kilku najlepszych miejscowości do życia. Najczęściej wymienia się to miasto obok Wrocławia, Warszawy, Gdyni czy Krakowa. Dlaczego życie w Poznaniu jest tak dobre?

 

Pierwsza kwestia to doskonałe wskaźniki ekonomiczne Poznania. Od lat rośnie w tym mieście sektor usług, jednak obecne są również firmy przemysłowe. W Poznaniu inwestuje wiele firm zagranicznych, które zapewniają stabilną i ambitną pracę za dobre pieniądze. Dobrze rozwija się także branża turystyczna. Od kilku lat Poznań jest mocno promowany jako miasto turystyczne, co przekłada się na wzrost liczby odwiedzających - zarówno z Polski, jak i z krajów zagranicznych. Część turystów wybiera hotele lub hostele, jednak nie brakuje też takich, którzy wolą wynająć mieszkanie w Poznaniu, zwłaszcza, jeśli planują nieco dłuższy pobyt.

 

Wynajem mieszkań Poznań - raj dla inwestorów

Z pewnością do wzrostu sprzedaży nowych mieszkań w Poznaniu w dużej mierze przykładają się również inwestorzy, który decydują się ulokować pieniądze w nieruchomościach, na których zarabiają poprzez wynajem. Dlaczego Poznań to dobre miejsce do inwestycji pod wynajem? Prężnie rozwijające się miasta zawsze przyciągają inwestorów, gdyż ceny nieruchomości w takich miejscowościach w zasadzie stale rosną, podobnie jak popyt na wynajem. Co więcej, Poznań jest ważnym węzłem komunikacyjnym, co z perspektywy inwestorów jest niezwykle istotne. Przez teren aglomeracji przebiega trasa międzynarodowa łącząca Warszawę z Berlinem. Ponadto, miasto posiada port lotniczy obsługujący trasy krajowe i międzynarodowe. W mieście znajduje się również dworzec kolejowy, z którego odjeżdżają pociągi we wszystkich kierunkach.

 

W Poznaniu opłaca się kupować mieszkania pod wynajem. Kto najczęściej z nich korzysta? Wynajem mieszkań w Poznaniu to duży i zróżnicowany rynek. Ważną jego część stanowią luksusowe apartamenty o metrażu sięgającym nawet ponad 100 mkw. Ponad 1/3 odwiedzających stolicę Wielkopolski stanowią podróżni biznesowi. Przeważnie dysponują oni dużymi funduszami oraz cenią sobie komfort, przez co poszukują przestronnych mieszkań o wysokim standardzie. Jednak wynajem mieszkań w Poznaniu to również niewielkie lokale o zdecydowanie niższym standardzie. Ceny wynajmu mieszkań tego typu są rzecz jasna o wiele niższe. Wzbudzają one zainteresowanie głównie studentów, a także części turystów, którzy przyjeżdżają do miasta w celach rekreacyjnych. W przypadku tych ostatnich chodzi oczywiście o krótkoterminowy wynajem mieszkań, który w ostatnich latach staje się coraz popularniejszy.

Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 23 329 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.