zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Mieszkania do wynajęcia Bydgoszcz

Więcej opcji:
wybierz z listy
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Słowa kluczowe:
Ogłoszeniodawcy:
65 ofert
Sortuj: najnowsze
Filtruj Sortuj
65 ofert
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

EKSPERCI W BYDGOSZCZY

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Zapytaj lokalnego pośrednika!
Szatkowska Danuta - Centrum Nieruchomości Danuta Szatkowska

Szatkowska Danuta

Centrum Nieruchomości Danuta Szatkowska
pokaż numer
Marek Kiełpikowski - Pośrednictwo Nieruchomości Bydgoszcz ARENDA

Marek Kiełpikowski

Pośrednictwo Nieruchomości Bydgoszcz ARENDA
pokaż numer
Maciej Więzowski - WGN Nieruchomości

Maciej Więzowski

WGN Nieruchomości
pokaż numer

Mieszkania Bydgoszcz wynajem

Bydgoszcz to jedno z polskich miast wojewódzkich, leżące w centralno-północnej Polsce. Miasto zamieszkuje obecnie ponad 350 tys. zameldowanych mieszkańców. Rzeczywista liczba mieszkańców jest jednak większa, ze względu na wiele osób, które nie zdecydowały się na meldunek. Mowa głównie o studentach, którzy wynajmują mieszkania w Bydgoszczy.

Rozwój Bydgoszczy

Dzisiaj Bydgoszcz to miasto, które szybko się rozwija, z roku na rok coraz wyraźniej wychodząc z cienia Torunia, z którym dzieli miano miasta wojewódzkiego w województwie kujawsko-pomorskim. Od lat Bydgoszcz jest znana jako istotny ośrodek przemysłowy. Jednak obecnie miasto słynie już nie tylko z fabryk, ale również z ośrodków handlowych i naukowych. Bydgoski Park Przemysłowo-Techniczny przyciąga wybitnych fachowców z różnych części kraju.

Ponadto, Bydgoszcz rozwija się również pod kątem kulturalnym. Organizowanych jest tutaj coraz więcej festiwali, działają teatry, muzea i kina. Bydgoszcz może się również pochwalić oferującą ciekawy repertuar operą. Miejscowość staje się także coraz częstszym kierunkiem odwiedzin dla turystów z Polski oraz z innych krajów europejskich. Sprzyja temu doskonała infrastruktura transportowa. Przede wszystkim miasto dysponuje lotniskiem, które obsługuje trasy polskie i zagraniczne. Ponadto, przez Bydgoszcz przebiegają główne trasy kolejowe łączące różne krańce Polski.

Wynajem mieszkań Bydgoszcz - rynek studentów

Bydgoszcz to dzisiaj ważny ośrodek akademicki, przyciągający studentów z okolicznych miejscowości, jak również z najdalszych krańców Polski. Najważniejszym ośrodkiem akademickim w mieście, a także w całym województwie, bez wątpienia jest Uniwersytet Kazimierza Wielkiego. Niemal równie ważną uczelnią jest także Uniwersytet Techniczno-Przyrodniczy. Studenci medycyny i kierunków pokrewnych pobierają nauki w Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika - jednostka ta jest częścią toruńskiego Uniwersytetu imienia słynnego astronoma.

Rynek nieruchomości w Bydgoszczy rozwija się bardzo szybko. Obecnie Bydgoszcz wciąż należy do tych miast, w których ceny mieszkań są niedoszacowane. Z jednej strony bowiem Bydgoszcz to miasto wojewódzkie oferujące szerokie zaplecze edukacyjne, kulturalne i rozrywkowe. W mieście pojawiają się nowe miejsca pracy, a zarobki rosną. Z drugiej strony pod względem prestiżu Bydgoszcz wciąż jest daleko za wieloma innymi polskimi miastami. Dlatego też zainteresowanie nowymi mieszkaniami w Bydgoszczy jest ogromne. Jednak mimo niższych cen nie każdy może sobie pozwolić na zakup mieszkania. Stąd bardzo popularny jest również wynajem mieszkań w Bydgoszczy. Decydują się na niego nie tylko studenci, ale również wiele osób, które właśnie przybyły do miasta, aby rozpocząć pracę zarobkową.

Mieszkania na wynajem w Bydgoszczy to zarówno przestronne i nowoczesne apartamenty, jak i mniejsze oraz starsze mieszkania, na przykład mieszczące się w kamienicach. W zależności od lokalizacji i dystansu dzielącego nieruchomość od centrum miasta, ceny wynajmu mieszkań w Bydgoszczy są mocno zróżnicowane. Niemniej jednak podobnie jak w przypadku stawek za kupno mieszkań, ceny wynajmu są niskie w porównaniu do tych, z jakimi mamy do czynienia w innych miastach wojewódzkich.

Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 19 971 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.