zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Domy do wynajęcia Poznań

Znaleziono 1 oferta
Wyszukuję...
Dom 180,00 m², Poznań, Starołęka-Minikowo-Marlewo, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
5 800 zł

Domy Poznań wynajem

Poznań to jedno z najstarszych i największych miast pod względem ludności w Polsce. Przez silne powiązanie z otaczającymi go gminami Oborniki, Skoki, Szamotuły i Śrem tworzy licznie zamieszkałą aglomerację. Miasto jest bardzo dobrze rozwinięte gospodarczo. Posiada też liczną sieć połączeń komunikacyjnych. Mieszkańcy mogą korzystać z licznych atrakcji kulturalnych, jak np. muzea, teatry, kina. Należy również wspomnieć o historii wystawienniczej Poznania, ponieważ działają tutaj największe i najstarsze „Międzynarodowe Tragi Poznańskie”, które rozwijają miasto gospodarczo w sektorze turystyki biznesowej. Przemysł, handel i logistyka to również rozwinięte gałęzie gospodarki Poznania.

Sytuacja ekonomiczna mieszkańców i ilością miejsc pracy sprzyja rozwojowi rynku nieruchomości. Wynajem domów cieszy się dużym zainteresowaniem wśród pracowników wysokiego szczebla posiadających rodziny. Domy na wynajem znaleźć można w dzielnicach Górczyn, Grunwald, Jeżyce. Często możemy się spotkać ze strony najemcy z chęcią wynajmu domu na biuro dla firm. Najemcy poszukują najczęściej gotowych do wprowadzenia, czyli umeblowanych nieruchomości.
Promocje
i Premiery Mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 27 237 osób
UP