zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Skanska Residential Development Poland

Skanska Residential Development Poland to deweloper budujący wg skandynaskich standardów. Mieszkania na sprzedaż powstają w Warszawie.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, lokale użytkowe
  • Kraków, Warszawa
Kontakt

Opis firmy - Skanska Residential Development Poland

Skanska Residential Development Poland jest częścią wiodącej, ogólnoświatowej firmy trudniącej się działalnością budowlaną i deweloperską. Spółka została powołana do realizacji nowatorskich projektów budynków mieszkaniowych. Innowacyjne rozwiązania projektów mają swoje źródło w wieloletniej, skandynawskiej tradycji zrównoważonego rozwoju w budownictwie. Realizacje inwestycji dewelopera odbywają się w poszanowaniu środowiska naturalnego. Dzięki Skanska Residential Development od 2011 roku mieszkania o skandynawskim standardzie są dostępne również dla mieszkańców Warszawy.

Skanska jest jedną z największych firm budowlanych, obecną na świecie od ponad stu trzydziestu lat. Wizytówką firmy w Polsce są setki domów, biurowców, obiektów publicznych oraz kilometry wybudowanych dróg i mostów.

Siłę Skanska stanowią kompetencje jej pracowników, które umożliwiają utrzymywanie najwyższych standardów jakości. Skanska buduje mieszkania, powierzchnie handlowo-usługowe, infrastrukturę transportową i komunikacyjną. W działalności Skanska priorytetami są potrzeby klientów oraz troska o środowisko, bezpieczeństwo i uczciwość w biznesie.

Bezpieczeństwo ze Skanska

  • Ponad 130-letnia tradycja grupy Skanska
  • Ponad 2 000 mieszkań wybudowanych w Polsce przez ostatnie 10 lat
  • Finansowanie budów ze środków własnych
  • Otwarte rachunki powiernicze dla klientów

Skanska Residential Development Poland - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

6 ofert

Filtruj
Wybrane filtry:
Hemma Orawska, nowe mieszkania, Skanska Residential Development Poland, ul. Orawska, Podgórze, Kraków Oferta szczegóły link
3D
od 434 600 zł

Zrealizowane projekty mieszkaniowe