zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

DEVELIA S.A.

DEVELIA jest aktualnie jednym z najprężniej działających deweloperów w Polsce. Specjalizuje się w realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz komercyjnych w dużych miastach – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Katowicach. W ofercie dewelopera można znaleźć nowe mieszkania i lokale usługowe.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, lokale użytkowe
  • Wrocław, Warszawa, Kraków, Gdańsk
Kontakt

Opis firmy - DEVELIA

DEVELIA to grupa spółek deweloperskich realizująca inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w Polsce. Deweloper działa na rynku od 2007 roku i oddał ponad 10 tysięcy mieszkań.

Wśród najbardziej charakterystycznych projektów komercyjnych można wymienić wieżowiec Sky Tower, Akrady Wrocławskie czy Wola Center. Inwestycje mieszkaniowe powstają w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Deweloper ma na swoim koncie zarówno duże inwestycje blisko centrum, jak i kameralne osiedla na obrzeżach miast.

Każdorazowo wśród priorytetów znajdują się:
  • wysoka jakość wykończenia,
  • funkcjonalne rozkłady mieszkań,
  • udogodnienia dla mieszkańców.

Terminowe realizacje projektów i tysiące zadowolonych klientów są najlepszym potwierdzeniem renomy dewelopera.

DEVELIA - powiązane wiadomości i promocje

Więcej wiadomości

Nasza oferta

14 ofert

Filtruj
Wybrane filtry:
Przemyska Vita, nowe mieszkania, DEVELIA S.A., ul. Przemyska, Ujeścisko-Łostowice (Ujeścisko), Gdańsk Oferta szczegóły link
nowość
od 362 584 zł
Kamienna 145, nowe lokale użytkowe, DEVELIA S.A., ul. Kamienna 145, Huby, Wrocław Oferta szczegóły link
od 1 691 467 zł