zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Domy na sprzedaż Lublin

Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Powierzchnia działki (m²):
Pokoje:
Ogrzewanie:
Kanalizacja:
Opcje dodatkowe:
Wiek nieruchomości:
Standard wykończenia:
Materiał:
Wyświetlanie wyników:
Numer oferty:
Słowa kluczowe:
Ulica:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Ogłoszeniodawcy:
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

EKSPERCI W LUBLINIE

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Zapytaj lokalnego pośrednika!
Joanna Kubiak - freedom nieruchomości

Joanna Kubiak

freedom nieruchomości
pokaż numer
Artur Winiarski - Emmerson Realty S.A

Artur Winiarski

Emmerson Realty S.A
pokaż numer
Aleksandra Kozłowska - Art-Dom Grażyna Kozłowska

Aleksandra Kozłowska

Art-Dom Grażyna Kozłowska
pokaż numer

Domy Lublin sprzedaż

Lublin jest stolicą województwa lubelskiego położoną we wschodniej Polsce nad rzeką Bystrzycą. Miasto znane jest z Międzynarodowych Targów samochodowych, turystycznych, edukacyjnych i budowlanych organizowanych w Parku Ludowym. Zainteresowanie nimi jest duże ze względu na bliskość wschodniej granicy kraju. Transport ułatwiają przebiegające przez Lublin drogi o znaczeniu krajowym i międzynarodowym biegnące w kierunku granicy z Ukrainą. Lublin jest głównym ośrodkiem kulturalno-oświatowym regionu. Na jego terenie znajdują się znane uczelnie państwowe takie jak Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Przyrodniczy oraz Politechnika Lubelska. W Lublinie swoje siedziby mają liczne instytucje promujące kulturę, odbywają się tu międzynarodowe festiwale muzyczne, teatralne i filmowe oraz mieszczą się znane muzea w tym Państwowe Muzeum na Majdanku, Muzeum Wsi Lubelskiej, Izba Pamięci Drukarstwa Polskiego i inne.

Lublin podzielony jest na 27 dzielnic administracyjnych. Południową część miasta stanowią obszary niezabudowane: Las Dąbrowa, Stary Gaj i Zalew Zemborzycki oraz strefa przemysłowa. Pozostały teren to osiedla mieszkaniowe zarówno jedno- jak i wielorodzinne. Domy na sprzedaż oferowane są głównie w dzielnicach Czuby, Sławin, Sławinek, Konstantynów, Ponikwoda i Dziesiąta.
Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 13 387 osób